Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce gogosi?
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • In legatura cu km in functie de an nu e chiar asa. Cunosc o Dacie 1300 cu doar 50000km. Masina aprtine unui fost doctor din Curtea de Arges iar vopseaua este intacta(rosie).Daca vedeti masina aia ramaneti uimiti,va garantez.
      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

      Comment


      • Originally posted by vitriol View Post
        Ce gogosi?
        D'alea cu GEM!

        Comment


        • eu cred ca se referea la motorul reparat de 3000 km.... cum sa repari motor la 3000 km?

          Comment


          • 30 000 de euro noua in 2008, acuma la 7000 de euro
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Masina e misto dar s-a devalorizat mult pentru un VW.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • Eu am luat masina de 110.000 euro in 2009 (x5) cu 1/5 din pret acum.
              Mi se pare o devalorizaee justq in cazul vw.

              Comment


              • pai acum incepe partea funny la vw dupa 4-5 ani

                Comment


                • Stiam ca VW tine pretul mai bine ca un renault (vreun scenic de exemplu e cam la aceiasi bani cred). Poate e valabil doar la passaturi, situatie in care devalorizarea e justa aici si pretul umflat la limuzine.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • da tin pretul... ca si opel dar cand incep problemele nu stiu cum sa scape de ele mai repede

                    Comment


                    • Masina aia nu are pretul real, e manarita mai mult ca sigur.
                      Aceeasi configuratie in DE costa la ~13000-14000 euro, deci aia ori a fost facuta acordeon ori are km de 5 ori mai multi.
                      Cam astia sunt samsarii, daca el cere banii aia si-si mai scoate si profit inseamna ca aia numai masina nu e.
                      Repet, pe mobile.de, o configuratie asemanatoare ca motor, km, an, dotari sare de 13.000 euro lejer.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Pai nu ies kilometri la masina aia.N-are cum sa fie mai ieftin la noi decat la ei.poate nu e busita.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • la noi la 13000 gasesti deja din 2011.
                          dar ai dreptate, daca ma uit la asa ceva http://www.mobile.de/ro/marc%C4%83/v...197658551.html
                          Vad ca sunt mai scumpe bine decat cere samsarul roman.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • 90% din masinile de pe autovit nu au km reali, sunt ori lovite ori facute din bucati, cu probleme sigur.
                            Sanse reale sa prinzi o masina buna sunt, culmea, la dealerii auto care de cativa ani accepta masini la buyback. Sunt ceva mai scumpe decat de la particulari insa unii, dibas, ofera pentru unele trascarabete 1 an garantie, mi se pare foarte rezonabil.
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • As prefera masina de la primul propitear cu istoric convingator (facturi, asigurari cu nr de km trecut etc). Dar nici combinatia asta nu e de neglijat.
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • Ideal asa ar fi cum ai spus tu, dar daca nu gasesti poti incerca la un dealer un ford, un opel, ceva rulat in Romania cu istoric cunoscut, sunt flote care au reviziile facute cu facturi.
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google