Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am mers cu o insignia break , cutie automata (motorul 2.0 , cel de 170cp imi pare) , masina era noua (1000km maxim) si mi-a placut cum a mers . Cutia mi s-a parut o idee lenesa (parerea mea ) fata de alte masini cu cutie automata . O pot compara cu cea de pe Subaru Forester 2.5 automat (nu xt ). Ca si consum nu cred ca are rost , tinand cont ca motorul este inca in rodaj..

    Comment


    • Asta cred ca a fost lovita,uitati-va ce diferenta de culoare este pe partea stanga.

      http://olx.ro/oferta/hyudai-coupe-in...tml#adc42306ec

      Alta de la acelasi individ:
      http://olx.ro/oferta/okazieee-faci-o...tml#fac0e3b8e9
      Last edited by Alex Matei; 24 August 2014, 17:45.
      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

      Comment


      • Alex,sa fim seriosi...cine ar cumpara o astfel de masina? ( hyundai ). E hidoasa. Nu vad rostul sa discuti ceva despre ea.

        Sent from my ZP1000 using Forum Runner
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • Originally posted by Alex Matei View Post
          Asta cred ca a fost lovita,uitati-va ce diferenta de culoare este pe partea stanga.

          http://olx.ro/oferta/hyudai-coupe-in...tml#adc42306ec

          Alta de la acelasi individ:
          http://olx.ro/oferta/okazieee-faci-o...tml#fac0e3b8e9
          1.Hyundaiu ala are toate nuantele posibile si imposibile

          2. In 2-3 ani nu vor mai fi romani in tara, toti care vand masinile pleaca ( sa aduca altele )

          Comment


          • Eu am un astfel de hyundai si si-a facut treaba pana acum ce a timp cand i-a cedat ambreiajul.
            Masina sta bine pe sosea, are frane ok, rwspunde f bine la acceleratie si arata tare bine. Nu cocalaria astuia, evident

            Comment


            • O raritate pe sosele..http://www.tocmai.ro/audi-80-1986-16352713.html
              Si se accepta si schimburi : "Variante : schimb cu Polo an max. 1994 sau Fiat Panda an max 1994."
              In plus, in cativa ani a deveni masina de epoca..

              Comment


              • Tot cazan de tuica ramane. Sau clocitoare, cum iti place.
                Sa vezi la astea probleme cu rugina.

                Am condus un porsche 993 turbo de curand. Valeu ce masinoi. Si are 20 de ani. Super cool!


                Asta da masina. Am si inteles de ce costa acum in jurul a 200.000-300.000.
                Last edited by Cezar; 25 August 2014, 08:47. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • :d te bate doamne doamne daca nu ai grija cum trebuie de una de asta. cea mai frumoasa generatie de modele

                  Comment


                  • Cred ca-mi voi lua o masina "noua". Ceva ieftin , fiabil si sa nu consume mult(de mers la servici zilnic). sub 1000 de euro. idei ? deja am pus ochii pe una...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Cum a spus si Cezar,hyundaiu' ala' coupe e o varianta. Nu stiu ce motorizari are dar poate gasesti ceva cu gpl si,vorba aia : s-a terminat smecheria ) .

                      Sent from my ZP1000 using Forum Runner
                      My Ride ! B - 29 - TmT

                      Comment


                      • Ford ka daca nu vrei hyundai.

                        Nu consuma asa putin hyundaiul: 12 in oras, 7-8 afara. 1.6 16v 114 ponei.
                        Last edited by Cezar; 25 August 2014, 23:57. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Ieftin fiatul. Numai sa ai unde sa-l tii.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Originally posted by Cezar View Post
                              Ford ka daca nu vrei hyundai.

                              Nu consuma asa putin hyundaiul: 12 in oras, 7-8 afara. 1.6 16v 114 ponei.
                              Din cate am auzit si ka-urile cat sunt de mici au un consum de te doare capu'
                              Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                              Comment


                              • Alex perfect adevarat ce ai zis ,fordurile n-au excelat niciodata la consum,iar hyundaiul coupe e o masina frumoasa dar n-are nici o treaba cu consumul mic.Apropo, ford ka e o hidosenie ,(a si castigat un premiu in acest sens acum cativa ani a fost in top cele mai urate masini din lume ) asa ca mai gandeste-te
                                Daca criteriile sunt exact cele care le-ai zis, mergi pe japoneze sau ceva frantuzesc insa sunt mai scumpe, sunt in top la clasa mica in special capitolele enumerate de tine .
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                                Last edited by Allyn_y; 26 August 2014, 09:57.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google