Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • N-o lua ca nu-i place lui Cezar

    Comment


    • Eu nu am înțeles ce cauta Ferarri in discuție, pentru ca Ferarri e tot simbol de opulenta, nu de performante. Altminteri si-o fura de la masini si de 3 ori mai ieftine.
      Bentley-ul ala e masina pentru o clientela de elita. Nu poti sa dai coniac vechi de o mie de ani, unuia care e obișnuit doar cu țuica, ca ti-l scuipa si zice ca vrei sa-l otravesti. Acum, ce cauta pe autovit... Exista o explicație - Romania!
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Exista diversi care se ocupa cu vanzarea masinilor. Ei iau comision mai mic decat tiriac si altii asemenea.
        Totusi, nu vad clientul care ar cumpara asa ceva de pe autovit.

        Ferrari este doar un simbol al opulentei, corect. Totusi, au si ele povestea lor.
        Eu din ce am vazut oameni cu adevarat bogati au asa:
        - rolls
        - bentley
        - si alte chestii exotice americane
        - Ferrari, lambo sunt pt alta clasa.
        Cand am fost in monaco, ghici ce avea un nene de acolo (si nu vorbesc de gainarii ce isi parcheaza masinile inchiriate in fata cazinourilor) - un Saleen.
        O fi prost...


        Saleen-ul ala este de-a dreptul halucinant. Eu n-am vazut in viata mea asa linii, urlete, tunete. Si cred ca am vazut ceva masini.
        Inca o chestie: masina aia avea peste 10 ani!
        Ce fac astia din automobile este SOCANT!

        Asta-i cazanul:
        Last edited by Cezar; 21 October 2014, 19:02. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Se fabrica saleen si ptr handicapati? sau era roman stapanu?
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Cati nu parcheaza pe locuri de handicapati, desi nu sunt. Iar eu, cand ii vad si sunt cat de cat aproape, ii zic persoanei(prieten, prietena, ruda) de langa mine cu o voce mai tare, suficient cat sa auda persoana care a parcat: "Ala e handicapat sau se preface?".

            Locul Saleen-ului e pe circuit.

            Comment


            • Era o poza luata aleator de pe net.))
              Uitati fondul si va luati de forma!
              Incredibil...

              Comment


              • Nu era o comparatie cu Ferrari,ideea era ca bentleyul acela coupe nu ofera nici sportivitatea unui Ferrari,si nici comfortul unui Rolls,este un mix
                Referitor la comparatia Bentley vs Rolls Royce Phantom coupe,nu exista asa ceva.
                Intrebat fiind, cineva din cadrul Rolls Royce ce adversari au, raspunsul a fost sec: ''Noi nu avem adversar nici o marca de masina,noi ne putem compara doar cu yachturi ''!
                Last edited by Allyn_y; 21 October 2014, 20:50.

                Comment


                • Ai mers tu cu ambele sa vezi care-i treaba?
                  Eu le-am incercat si brooklands e alta mancare de peste.
                  Posibil sa fiu subiectiv.

                  Comment


                  • Sunt chestii logice la mintea unui copil de cls 3,o balena de 6m si grea ca un elefant nu se va comporta niciodata ca o masina sport chiar daca are 7000 cp,insa nici masina sport nu ofera comfortul primei.Oricum pt cine doreste sa conduca ,nu e mare smecherie cum vor unii sa para ca este ,pt o suma banala oricine poate incerca in Italia un Ferrari
                    O masina interesanta..
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    Last edited by Allyn_y; 21 October 2014, 21:13.

                    Comment


                    • Dar un broklands? Sau un rolls?
                      Si tot n-am inteles de ce e de rahat faptul ca nu e "sport" insa o masina zisa "sport" nu e de rahat pt ca nu e confortabila.

                      Legat de afirmatia ta cu balena, sa vezi ce merge un rolls pe serpentine, de mi-a scos ochii din cap, cu tot cu al meu porsche.
                      Last edited by Cezar; 21 October 2014, 21:13. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Brooklands nu cred ca se mai fabrica,deci apartine trecutului.Cu un Rolls se poate aranja.
                        Limuzina momentului care a venit cu o gramada de inovatii poate fi considerata Mercedes Benz S klasse

                        Comment


                        • Iar se vorbeste din youtube si surprize de guma Turbo...
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Da,se pare ca am avut dreptate 2008-2011 s-a produs Brooklands..dupa design nici nu era greu de realizat

                            Comment


                            • In anunt scrie foarte clar ca s-au produs 550 doar.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Si eu am spus anii in care s-a produs ce e greu de priceput? Puteau fi 550 si intre 2010-2014 doh
                                Last edited by Allyn_y; 21 October 2014, 21:44.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google