Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt diferente desigur nu contest ,are o gramada de inovatii tehnologice noul c klasse dar eu prefer Mazda6 in primul rand datorita marimii ,apoi designului si nu in ultimul rand motorului. Diferenta e doar de calitate,insa si diferenta de bani e uriasa
    Ca fapt divers si cei de la Vw au declarat ca vor ataca aceasta clasa premium cu noul Passat si sunt convins ca vor atrage multi clienti de partea lor,deja diferentele de calitate incep sa fie infime,pe cand cele de spatiu raman
    Last edited by Allyn_y; 6 December 2014, 13:35.

    Comment


    • Pai din ce inteleg eu pe tine te coafeaza Mondeo. E mare, e bine.

      Comment


      • N-ai inteles chiar f bine.Mazda6 )
        Mazda6,508,Passat etc nu sunt masini mari ,sunt normale ,c klasse e prea mic cel putin pt mine plus ca pt bani mult mai multi vine cu un motor egal sau mai slab chiar nu stiu exact ,design discutabil si tractiune spate.
        Dacă era vb de E klasse sau seria 5 da ,dar c klasse sau treiaru nope nu ma atrag in dauna unei Mazda6 full
        Last edited by Allyn_y; 6 December 2014, 17:47.

        Comment


        • Mazda 6 nu concureaza cu seria 5 si e classe?
          Ma rog... Vroiam sa zic ca-s in aceeasi categorie

          Comment


          • Nu nu sunt, Mazda 6,Passat,Insignia etc sunt in clasa cu c klasse,audi a4 din ce stiam,e cam aiurea privind dimensiunile stiu, dar asta e
            Deasta si ziceam multi prefera o Insignia,Mazda6 etc cu motor de 170 200 cp dotata bine decat un c klasse sau un seria 3 mai slabut dotat si mai inferior ca spatiu ceea ce conteaza enorm,nici nu mai zic de diferenta de bani considerabila
            Last edited by Allyn_y; 6 December 2014, 20:01.

            Comment


            • Insignia? Cazanul ala? Fir-ar mama lui a dracului de imputiciune. Asa suspensii rigide si un asa motor gurmand, rar gasesti. Si asta pentru niste performante demne de un logan cu suspensii sport ce nu este atat de rigid, si cu un motor mai slab.
              Daca vrei spatiu, ia o duba. Acolo chiar ai.
              Sau un monovolum.

              In fine, fiecare cu notiunile si dorintele lui. Insa in momentul in care ai cei 35.000, te asigur ca nu te uiti la nicio mazda sau insignia. Ofera mult prea putin pentru banii aia.
              Acum, daca ai banii de la muma-ta, te doare la bascheti Iei ce crezi tu ca e cool, fara a parea cocalar in viziunea boschetarilor ce te inconjoara.
              Ca pt aia iei masina, nu pt tine!
              In momentul in care le vei conduce, va fi evidenta alegerea!

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                Spatiu, taxe si RCA mici, consum bun, mai gasesti si cate o piesa de Audi....
                Pana si porcul de Craciun incape in portbagaj +3 canistre de vin, deci romanului i se potriveste manusa.

                Comment


                • Ce duba nene ce vorbesti acolo?Eu nu m-am simtit confortabil in seria 3 in spate la 1.82. Pai daca Mazda6 ti se pare mare sau Insignia, S klasse ce mai e nava interspatiala ? Sunt limuzine de clasa medie nu vreo enormitate.Eu te asigur ca se uita f multi,care au buget cu mullllt peste 30 40 000 E ,cunosc apropiati care chiar au luat,nu m-am referit la Insignia in mod direct era doar un ex
                  Last edited by Allyn_y; 6 December 2014, 21:18.

                  Comment


                  • Pentru amatorii de spatiu avem ceva cu parfum frantuzesc.
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • Dap asta era

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Last edited by Allyn_y; 6 December 2014, 21:44.

                      Comment


                      • Nu orice coaja cu aere de muscle car face si banii aia, sunt aproape 30.000 $.
                        De la Pontiac, un GTO face banii.
                        Last edited by mr.K; 6 December 2014, 21:59.

                        Comment


                        • Originally posted by Allyn_y View Post
                          Ce duba nene ce vorbesti acolo?Eu nu m-am simtit confortabil in seria 3 in spate la 1.82. Pai daca Mazda6 ti se pare mare sau Insignia, S klasse ce mai e nava interspatiala ? Sunt limuzine de clasa medie nu vreo enormitate.Eu te asigur ca se uita f multi,care au buget cu mullllt peste 30 40 000 E ,cunosc apropiati care chiar au luat,nu m-am referit la Insignia in mod direct era doar un ex
                          Duba cu care sa cari...
                          Diferenta de spatiu este destul de mica. Sunt curios cum te-ai fi simtit intr-o Insignia.
                          So, mazda 6 si insignia s-ar lupta ca si spatiu cu un E, seria 5.
                          Insa, nu vor fi niciodata la nivelul unor masini premium.
                          Never.

                          Comment


                          • Originally posted by Allyn_y View Post
                            Sunt diferente desigur nu contest ,are o gramada de inovatii tehnologice noul c klasse dar eu prefer Mazda6 in primul rand datorita marimii ,apoi designului si nu in ultimul rand motorului. Diferenta e doar de calitate,insa si diferenta de bani e uriasa
                            Ca fapt divers si cei de la Vw au declarat ca vor ataca aceasta clasa premium cu noul Passat si sunt convins ca vor atrage multi clienti de partea lor,deja diferentele de calitate incep sa fie infime,pe cand cele de spatiu raman
                            Te sustin ... Cel mai mare spatiu interior il are skoda superb , dar asta e alta poveste ..

                            Cu de toate la pret bun ...
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            Comment


                            • La banii aia, clar. Doar ca motorizarea e cam mare.

                              Comment


                              • Originally posted by Allyn_y View Post
                                Ce duba nene ce vorbesti acolo?Eu nu m-am simtit confortabil in seria 3 in spate la 1.82. Pai daca Mazda6 ti se pare mare sau Insignia, S klasse ce mai e nava interspatiala ? Sunt limuzine de clasa medie nu vreo enormitate.Eu te asigur ca se uita f multi,care au buget cu mullllt peste 30 40 000 E ,cunosc apropiati care chiar au luat,nu m-am referit la Insignia in mod direct era doar un ex
                                seria 3, a4 sunt "nevoite" din cauza altor masini din gama celor de la bmw sau audi sa fie un compromis la capitolul spatiu.
                                nu poti seria 3-ul sa il faci prea aproape de spatiul unui seria5 pt ca iei unul din atuu-rile lui seria 5.
                                spre exemplu passatul care nu are concurent in gama superioara "isi permite" sa aiba ca atuu spatiul, chiar si fata de a4. (phaeton e din cu totul alt film)
                                sau skoda superb care la nivel de spatiu se duce muult de tot in sus, asa masina spatioasa mai rar.
                                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google