Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o stiu. iti place ? poti s o cumperi ca i ok masina.

    ps: poate dispare din bacau ca ma ia greata cand vad verdele ala ...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Mi-ar placea, dar nu sunt bani... Cred ca viitoarea masina(a familie) o sa fie break, deja in Logan a inceput sa puna marfa si la picioarele pasagerului din fata...

      Si daca tot suntem pe verde
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      Last edited by Costi.MMC; 29 March 2015, 00:23.

      Comment


      • F frumos facuta Jetta aceea

        Pomana curata :

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • E chiar ok ca pret acel Bentley. Doar ca nu pentru estul Europei. Pe aci, la banii aia iei Ferarri sau Lambo. Pari mult mai smecher.
          Cu Bentley-ul ala pari doar un taran sarac ce tocmai si-a luat un bentley vechi, pt ca n-a avut bani de unul nou. Insa daca iei ferarri, cine-i buricul ciresei DUPEA tort? Ha?

          Si nu e musai vorba doar de cocalarie ci si despre cultura auto. Nevasta-mea de ex a zis clar si raspicat: "Ce-i cu vechitura asta?"

          Comment


          • nici leduri nici xenon n-are ...
            cine o ia la romanica tre sa-i pun kit xenon de bazar ...
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Masinile englezesti sunt asa de bune, ca-s pe cale de disparitie.
              Deci Bentley-ul ala va valora mai mult peste 10 ani, grabiti-va si cumparati-l.

              Comment


              • E, se adresa totusi unei anumite categorii. Din nefericire, categoria aia nu cauta pe autovit. Xenon sigur are. Leduri, nu cred.

                @nea K: aia este o masina exceptionala. Acum sa nu te gandesti ca cine o cumpara face mai mult de 10000 pe an. Si nici pe aia. TOt ce stiu eu cu masini super tari, nu fac mai mult de 10.000 pe an. Cel mult 5000.
                In rest, au masini de lucru: Mercedes, VW, Dacia. (Da, exista si oameni cu masini de 400.000 ce merg cu logan, pt ca-i confortabil).

                Rezumand: cine isi cauta astfel de masina in Romania, stie ce cauta si nu cauta pe autovit.

                Iata si o hahalera imputita:
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Last edited by Cezar; 2 April 2015, 10:43. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Se mai scot 7000 din dezmembrarea ăsteia?
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • Are cineva Panarama si vrea piese din dezmembrari la ea? Mai ales cu navi deja plecat arsa etc?
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Cat de frumoasa poate sa fie privita din orice unghi editia asta limitata.. mai ales pe gri platine

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Last edited by Allyn_y; 2 April 2015, 16:50.

                      Comment


                      • panamera : "...INTERIOR USOR AVARIAT,CALCULATOARE OK,MASIAN ARE CARTE DE RO IN ALB, RAR EFECTUAT"

                        hadica vii cu cioarda inchiriata din jermania , dai jos de pe ea calculatorul si l pui pe ala si esti ciumec cu panamera inmatriculata la juma de pret. e grele ?

                        Originally posted by Allyn_y View Post
                        Cat de frumoasa poate sa fie privita din orice unghi editia asta limitata.. mai ales pe gri platine

                        http://www.autovit.ro/dacia-logan-C36467885.html
                        opinia ta. asa ii place si lu ala cu jetta verdele ...
                        Last edited by Costi-bc; 2 April 2015, 19:24. Reason: Automerged Doublepost
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Pacat ca el minte putin in anunt, pe ca SL10 nu are in echipare motorul de 90cp dci!

                          Comment


                          • Cica are 90 cai....de fapt numai 75 sunt valabili
                            A bagat-o ca are si jante de aliaj.
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • are capace de aliaj

                              Comment


                              • Aliaj de polipropilena cu fibra de sticla, din ala nemetalic.
                                La 13 septembrie cu trafic greu vinde unu un Yaris de vreo 6-7 ani vechime (nu zice anul de productie), 1.3 benzina, cu GPL Fratelli (lider european dupa mintea lui), anvelope de iarna prmium si lanturi si vrea..... 8300 de euro pe ea. Doar 33 000 km.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google