Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E chiar penala!


    Sent from mobile
    Keep walking...

    Comment


    • nu-mi plac body kiturile gen fast and furious, dar mai degraba le accept pe un bmw cu 260 de cai decat pe un lighean cu 70-80 de cai. daca era pe lighean te entuziasmai, dar asa ti se pare penala ?!
      nu ma face sa caut la cate ligheane cu difuzor de aer, praguri, spoilere si lupe in faruri ai scris ca arata bine.

      Comment


      • Nedelica...ce zici tu acolo?! ia sa vedem ce gasesti dupa o mica ancheta!
        Ala e body kitsch de manelist!


        Sent from mobile
        Keep walking...

        Comment


        • si ce mo ? poate ii plac si manelele. gusturile ...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • cui ii plac manelele ?! am zis ca nu-mi plac body kiturile, dar 90 % din tuning se incadreaza la gusturile de care vobeai. ai vazut masinile din fast and furious ?!!
            uite niste exemple...
            astea sunt mai smechere ?!
            si uite ce face west coast custom
            \https://www.youtube.com/watch?v=6q65cpNsA_8

            Comment


            • Originally posted by kubala7 View Post
              http://suchen.mobile.de/auto-inserat...=EXPORT&noec=1 ceva asemanator si-a luat un var de-al meu ieri, dupa ce si-a facut praf Focusul... doar ca la 3800 cumparata de aici si cu taxa platita, masina are 160.000km, in volan poti sa iti faci freza, scaunele destul de uzate, dar nu foarte tare, eu nu cred ca ar fi reali. Masina e lux la interior, de la scaune la toate materialele dinauntru, sistem audio BOSE, navigatie cu touch si alte chestii, dar eu zic ca si-a luat teapa, si ca o sa aiba o gramada de probleme... sper sa nu fie asa.
              Update: dupa fix o saptamana si 3 zile a cedat ambreiajul, l-a lasat in mijlocul drumului intre sighisoara si targu mures. Joi ar fi trebuit sa plece in Germania cu ea.
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Nah, ambreiajul pica si la Logan dupa un numar de km.
                Dar, in general, zi Alfa si trage apa. Cui ii place cum arata, iese mai ieftin cu niste postere.
                Are pedigree de curse de pe vremea cand era Iliescu tanar membru de partid.

                Comment


                • O comanda speciala...
                  http://www.autovit.ro/bmw-320-C36475777.html
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • In 2005 si 2006 s-au mai fabricat E46 doar coupe si cabrio, deci e clar...
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Una de zi cu zi, veche de 7 ani cu doar 15k la bord :
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      La asta macar ne uitam:
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Last edited by mr.K; 15 April 2015, 10:37.

                      Comment


                      • La fordul ala te mananca volanta cu masa dubla si ambreiajul. Nu mai zic de pompa, injectoare, turbo, specific diesel.
                        La km aia nu-mi canta in cap decat Puia cu baga bani, baga bani ...
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Dieselul l-am pus gresit, il vizam pe ala pe benzina, care e acum.
                          Eu personal as lua un motor diesel de 2.0 de pe Peugeot/Citroen si l-as monta pe un Golf.

                          Comment


                          • Exterior de Logan normal, interior de Logan 10 ani.
                            Doar aici

                            Comment


                            • Nu-i cam greu de montat climatizarea aia ?
                              My Ride ! B - 29 - TmT

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google