Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au pe naiba, in 100 000 km si la un faza 1 se schimbau deja bobinele, ambreiajul, fulia defazoare etc.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Era nevoie de un ph3 ca sa fie cat de cat masina.



      O C A Z I E: KILOMETRAJ REAL !!! = 51.000 km = !!! Rulata numai in GERMANIA, UN SINGUR PROPIETAR
      Din '98 pana acum cred ca are 1.051.000 km.
      Last edited by mr.K; 4 November 2015, 15:02. Reason: Automerged Doublepost

      Comment




      • Pochiet Rochiet...

        Comment


        • La banii aia iei Lambo, Ferrari, nu masina de playstation. Poa' sa aiba 3000 CP, tot o japo sport ramane, nicio emotie sa ai asa ceva, e doar un obiect, nu o legenda.

          Comment


          • ... Sau doua gt r noi, chiar daca cu mai putini cai putere
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • nea K, nu stiu daca ai observat ca aia nu e masina de agatat gagici la terasa. Sau de mers la birou... Deci comentariul este ca de obicei, pe langa.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Te-ai trezit dupa o saptamana sa ma tragi de maneca.
                Am observat tot ce ai zis, m-am uitat si la poze , tot o japo ramane, poate sa-i mai puna 10 turbine.
                Si chiar asa preparat cum e, pentru ce o cumperi? Curse? Sa fim seriosi, la concluzia asta a ajuns si baietanul ala din Bacau care o vinde.
                Comentariu tau e ca intotdeauna, acru, critic si inutil, nebagand in seama contextul in care apare o informatie.

                Uite una fara cusca, cu mai putini CP dar macar poti sa te duci pana la birou sau magazin cu ea. E si mai noua si mai iefitna.
                Last edited by mr.K; 20 November 2015, 14:25.

                Comment


                • Acrii strugurii aia? Sau altfel spus, cand nu ai bani de o masina, zici ca e inutil, sau ca rugineste... De parca ai condus si Lambo, Saleen, Aston, si nissanul si Nissanul e ala mai naspa din gasca.
                  Last edited by einstein1984; 20 November 2015, 14:42.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • La 185.000 euro las' sa fie dulci pentru tine.
                    In afara de tine nu stiu cati de pe aici au de unde sa dea banii aia pe caruta japoneza.

                    Sau altfel spus, cand nu ai bani de o masina, zici ca e inutil, sau ca rugineste...
                    Pai de ruginit am zis de Logan, asa ca teoria ta e partial eronata.

                    De parca ai condus si Lambo, Saleen, Aston, si nissanul si Nissanul e ala mai naspa din gasca.
                    Pentru tine GTR-ul poate sa fie cea mai tare masina de pe planeta, poate sa ia la liniute orice model de Saleen, Lambo, Ferrari, parerea mea ramane aceeasi.
                    Last edited by mr.K; 20 November 2015, 15:21.

                    Comment


                    • Acea masina nu este pt strada, ci pt circuit. Cine are chef de sporturi motorizate scumpe, sa-si ia o astfel de cascabereta. Cine vrea masina de strada, sa-si ia ceva normal. Eventual un GTR stock care-i 100.000 nou si vreo 70.000 sh.

                      Mie unul nu-mi place asa mult GTR-ul si e cam codas la printre aia enumerati mai sus. Saleen doar am vazut, n-am condus in viata mea. Dar tare mi-as dori...
                      Pt ce ofera are un pret bun. Dar nu-i de top.

                      Comment


                      • nea k, ca de obicei aberezi, am zis eu undeva ca e minunata masina aia? Pana la noi vesti un GTR Nismo e pe locul 5 la timpi pe Nordschleife, deci poti zice multe insa nu ca e o masina lenta...
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Originally posted by Cezar View Post

                          Mie unul nu-mi place asa mult GTR-ul si e cam codas la printre aia enumerati mai sus. Saleen doar am vazut, n-am condus in viata mea. Dar tare mi-as dori...
                          n-as prea zice.

                          uauuuuuuu asta am vazut-o la urma
                          a maturat cu toate pe jos.

                          Speed, Drift, Nissan GT-R (Automobile Model), Speed (serial), Porsche, Ferrari, cars, Bmw, Audi, Audi R8 (road Car), Carrera



                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          asta e frumos cu nissan gtr.
                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          aici a iesit pe trei, dupa aventador si maclaren mp4 care nu aparusera cand a avut loc prima cursa. dar si asa, a cam facut de ras ford shelby GT500.
                          sa fie locul 3, cu putin in spatele primelor doua, care costa o avere, la cat nissanul.... jos palaria. e de departe best buy.

                          am uitat sa atasez filmuletul.
                          It's back! The World's Greatest Drag Race returns with nine of the world's best supercars, sports cars, and muscle cars for 2012 facing off in an epic quarte...


                          apropo... are cineva niste aeratoare de nissan gtr ? ca vad ca se potrivesc pe logan. poate ii mai adauga cativa cai..
                          Last edited by B997NDL; 20 November 2015, 20:21. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Sa vezi gt r cu 1200 de cai MUCIFICAT de un truck de peste trei tone, pe 400 de metri, n ar mai fi lumea asa de dezinvolta cu youtube ul ala in care gasesti ceea ce cauti, de fapt. Si v am mai explicat care e diferenta dintre a vobi din carti si a conduce.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • eu vorbem de masini stock, pe care le poti cumpara eventual sh, nu de dragstere.
                              nissan gtr stock a batut lambo gallardo, shelby gt500, care nu e tocmai stock, e un mustang modificat si a batut masini care costa de trei ori cat ea.
                              aaa... nu ai apreciat ca i-a "mucificat" pe rednecksi ?
                              si aia foloseau tot porecla Godzilla. or stii ei de ce...

                              Comment


                              • Nu vorbeam de dragstere, ci de masini care merg pe strada, inmatriculate, care fac sfertul de mila in 6 secunde.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google