Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e misto modelul, il stiu

    ce intelegi prin ”m-am pricopsit?” e o chestiune temporala sau definitiva? poze?

    a6 e misto in caroserie c7

    Driving the new Audi A6 3.0 TDI 320HP fully equipped on the German Autobahn - Fun, fun, fun..no speed restrictions :-) Stuttgart towards Munich Autobahn A8


    2015 BMW 750d xDrive (F01)2993 cm³ I6/24V Diesel280 kW/381hp @ 4000-4400 rpm740 Nm @ 2000-3000 rpm250 km/h Vmax // 4,9 sec 0-100 km/h6,4 Liter Diesel per 100...


    In this clip you can see my drive on the same Autobahn as you can see in the A8-video:http://youtu.be/JgsDRnXHzJUSure, high speed driving is not what this ca...


    ireal cum merg masinile astea...la 200 ai impresia ca mergi cu 100

    si 525d...

    Driving on the Autobahn in a BMW 525d. This is the 6-Cylinder version, that came out first. Now the 525d is delivered with a 4-cylinder.Dies ist die zuerst e...
    Last edited by cristi....; 3 February 2016, 00:37.

    Comment


    • The new Dacia Logan...made by VW. http://autovit.ro/anunt/dacia-logan-...tml#8ee9e509bf

      Comment


      • E Dacia Logan pentru export.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Cu modelul asta , Dacia inchide gura tuturor

          Trimis de pe al meu SM-J100H folosind Tapatalk

          Comment


          • Un filmulet, cat adevar in el...

            Ne place "cu de toate", dar pomana sa fie si cu o lumanare apropos de cum e piata romaneasca, in majoritate.
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment


            • Imi place si versiunea asta cu subtitrarea legata de vanzarile auto ))))))) .
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Salut la toata, as vrea si eu o parere despre masina aceasta http://autovit.ro/anunt/volkswagen-g...7GfYhr.html.Am fost astazi am vazut masina.am testato,toate bune si frumoase, nu bate, nu troncane, fara vreo eroare la bord verificata cu laptopu....insa pretul mi se pare cam mic in comparatie cu alte masini gasite....maine as vrea s ama duc sa o cumpar

                Comment


                • Tare! anuntul nu mai este valabil !
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Uite cristi... poze cu mazda, are un interior chiar dragut. Nu stiu cu piesele cum stau.
                    Vad ca sunt destul de accesibile ca pret.

                    Attached Files
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • http://autovit.ro/anunt/volkswagen-g...tml#a5875bca97 incerca aici!

                      Comment


                      • Cere-i VIN-ul si verifica-l in reteaua VW.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Originally posted by vitriol View Post
                          Cere-i VIN-ul si verifica-l in reteaua VW.
                          Maine ma duc cu banii si o sa merg mai intai la reprezentanta cu ea!

                          Comment


                          • Combinatia AG cu adusa recent de oriunde, e teapa sigura!


                            Sent from mobile
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Acum se pot inmatricula tedeiurile astea masluite ? Parca intr-o vreme erau blocate la RAR, nu se puteau inmatricula. Care mai e situatia ?
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Originally posted by kubala7 View Post
                                Acum se pot inmatricula tedeiurile astea masluite ? Parca intr-o vreme erau blocate la RAR, nu se puteau inmatricula. Care mai e situatia ?
                                Se inmatriculeaza fara prb.

                                Originally posted by jonnie007 View Post
                                Combinatia AG cu adusa recent de oriunde, e teapa sigura!


                                Sent from mobile
                                Omul a fost cat de cat amabil cu mine spre deosebire de altii,adica nu a inceput sa laude masina cum ca ar fii full full extrafull,pur si simplu mia inmanat cheile a zis sa dau o tura cu ea si dupa sa discutam.Fum nu scoate ca am alergato putin,km din actele care mi le.a prezentat el sunt aproape de adevar masina avand ultima revizie un luna noiembrie 2015 la 139285 km facuta in germania,are unele mici zgarieturi pe usa spate dar asta sa fie ''BUBA", si ca nu are cauciucuri de iarna si nu imi plac jantele)
                                Last edited by OnLyOvY; 7 February 2016, 15:35. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google