Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Io m-as combina la o d-asta

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    sau la o d-asta

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Are si un vecin modelul anterior de Elantra si nu i-a pe ea nici 8000 de euro(nici eu nu as da mai mult ca stiu cum a mers cu ea). Si-i diesel nu pe benzina adica teoretic mai scumpa.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • @Niki
        Si noua Elantra si noua Kia Sportage au linii frumoase. O sa vedem daca asta ajunge.
        Oricum, sunt o groaza de oameni care cumpara replici de Rolex, asa si cu koreencele care-s replici la japoneze.
        @Samy, japonezele astea din gama premium, Infiniti, Lexus, Acura sunt superbe, fiabile si acopera o gama larga de gusturi. Mie unul, imi plac.
        Last edited by mr.K; 20 February 2012, 14:56.

        Comment


        • @Samy: Da, dar nu la aia.

          5000 E pe o masina de 10 ani, rulata vreo 5 in Germania "doar" 85.000 km. Mie imi cam pute.
          Ce'i drept, e frumoasa, dar in rest nu impresioneaza cu nimic.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Daca aia are numai 83000km (infiniti g35) , eu ma arunc in fantana
            Last edited by kubala7; 20 February 2012, 17:07.
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Originally posted by Niki B View Post
              mai frumos e i40 chiar daca e aproape identic
              Originally posted by samy0388 View Post
              Io m-as combina la o d-asta

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              sau la o d-asta

              http://www.autovit.ro/ford-fiesta-C22360735.html
              fiesta aia e bombita da astra ala....
              Originally posted by mr.K View Post
              @Niki
              Si noua Elantra si noua Kia Sportage au linii frumoase. O sa vedem daca asta ajunge.
              Oricum, sunt o groaza de oameni care cumpara replici de Rolex, asa si cu koreencele care-s replici la japoneze.
              @Samy, japonezele astea din gama premium, Infiniti, Lexus, Acura sunt superbe, fiabile si acopera o gama larga de gusturi. Mie unul, imi plac.
              ati vazut noua mazda 3 mps? nu arata asa cn stie ce la ext dar interiorul e belea si motorul 2,3 260cp
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • ce are astra aia?! la 192 cp...stai linistit ca se misca bine de tot. un bmw seria 3 are 177 cp si eu zic ca e considerabil mai grea decat astra.

                Comment


                • se misca cat se misca ... defapt e aproape noua...
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • astra ala e alergat prin germania deci pe putin 2-300.000km
                    si de cate ori o fi fost facut pachet...
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • nooo ... pacat de ani ca deabia are 85.000 km ... e in floarea varstei ! cred ca incepe si florarea de rugina sa iasa din ea

                      de mertu asta ce ziceti ? e si mai ieftin: mercedes-benz-c-230

                      si inca ceva :
                      saab-9-3
                      Last edited by Costi-bc; 20 February 2012, 21:02.
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • acu va place SAAB-u? cateva pagini mai in spate faceati mare campanie impotriva la Volvo si SAAB
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • eu ? asa zicea lumea ) ... asta-mi place. mai ales cu motorul asta de 2.2 dti de gm care e foarte fiabil.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • mertanu' ala are peste 400k
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • Ambele fiecare in parte are peste 300 000 km nu doar mertu

                              Comment


                              • Si care ar fi algoritmul, inmultiti cu 2 kilometrii declarati si rotunjiti?
                                E clar ca masinile au mai multi km decat aia declarati, dar exact cati sau peste cati anume, n-aveti de unde afla, decat pe tester. Din poza, mai greu. Iar asta cu facutul pachet, un simplu luft la o aripa ce nu a iesit bine la vopsire nu insemana nimic, poate aripa aia e singurul element botit al masinii, in toti anii de cand ruleaza. Sau vreo portiera revopsita ce nu e la fel de decolorata la vopsea ca restul masinii.

                                O masina decenta.

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                                Last edited by mr.K; 21 February 2012, 12:34.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google