Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sorin1983 View Post
    80% se poate
    Asa este. Apoi ajungi sa vezi masina si aia 20% o sa-ti spuna: "ce cazatura, sa moara Franta".

    Un coleg a cautat masina vreo 4 luni. Imi aduc aminte ca am fost cu el sa vedem un Passat 2009, 2.0 TDI, 180k reali - verificati la reprezentanta inainte de a vedea masina.
    In poze era scula, arata super. La fata locului nu avea niciun element de caroserie drept sau fara zgarietura... I-a lasat 900E inainte de a deschide portiera. Evident ca nu a luat-o...
    Last edited by vitriol; 30 May 2016, 08:00.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment



    • eu am alta propunere: sa i se faca mica!

      Comment


      • Are toate sansele.
        Nimeni nu schimba bateriile unei hibride inainte de a o vinde, costa ceva parale.
        Doar daca era in garantie.
        Last edited by mr.K; 30 May 2016, 11:30.

        Comment


        • Au 8 ani garantie pe baterie daca nu ma insel. Dar in rest la suspensie si directie cica nu sunt cele mai placute de condus.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Daca e asa, calitatea e pe drumul cel bun, ca la astea mai noi garantia e de 5 ani/100.000 km.
            Se duc de râpă si japonezele, airbag-urile se declanseaza singure, probleme pe directie/franare, garantia scade ca durata la ce dau si ceilalti.

            Comment


            • De ce te mai miri, totul devine bun de consum, inclusiv constructiile se ridica folosind materiale mult mai proaste
              Un amic tocmai si-a cumparat o honda insight, fericit nevoie mare ca-i consuma 5% extern mers cu 120 km/h; sa vedem ce-o plange pe la service la revizii
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Daca e asa, calitatea e pe drumul cel bun, ca la astea mai noi garantia e de 5 ani/100.000 km.
                Se duc de râpă si japonezele, airbag-urile se declanseaza singure, probleme pe directie/franare, garantia scade ca durata la ce dau si ceilalti.
                Ca de obicei vorbesti in necunostinta de cauza. Nu se declanseaza singure, dar cand e nevoie sa se declanseze, o fac cu prea multa forta si sparg niste chestii care apoi zboara. De vina fiind tot un furnizor japonez.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Aici asa scria.
                  Honda a anuntat un recall masiv in SUA pentru a verifica peste 1 milion de modele ce au probleme cu airbagurile.

                  Modelele vizate sunt Honda Civic (2001-2005) si Honda Accord (2003-2007), potrivit New York Times.

                  Conform sursei citate, masinile vizate de chemarea in service au probleme la airbagul din dreptul soferului, care pot exploda violent in orice clipa.


                  Ca explodeaza la declansare sau accidental, pun in pericol viata pasagerului, deci calitatea japoneza se erodeaza.

                  Comment




                  • Ma vad cu el azi pe la ora 17.
                    Last edited by Andyno; 30 May 2016, 15:32.

                    Comment


                    • Am tot urmarit cutrile tale pe forum, si uitandu.ma acum la ultimul link pus ,cred dupa prerea mea, ca va fi ultima masina pe care o vei viziona, pentru ca arata foarte bine cel putin in poze si foarte ingrijita la interior+gpl.ul care e si la asta cred ca vei rmâne. Sa ai bafta zic!!!

                      Comment


                      • Vazut. Arata de 100 ori mai bine in poze )

                        1. Motor plin de ulei sus la capac si pe langa
                        2. Trosneau balamaele mai rau ca una din 2004
                        3. Usa spate putin infundata
                        4. Ventilatorul de caldura/a.c scartaia
                        5. Instalatie veche de gaz. UN mare plus ptr butelia de GPL - 80 litri
                        6. Tapiterie usi spate agatata destul de urat
                        7. Anvelope noi

                        Am zis ca i dau 3500 euro. A plecat in tromba )))

                        Daca si din 2008 sunt asa...undeva este o problema. Am sa vb la una mai noua si mai scumpa si vada cum se comporta.
                        Last edited by Andyno; 30 May 2016, 16:33.

                        Comment


                        • Era samsar?

                          Comment


                          • DA.........

                            Comment


                            • Clar. Asta e, urmtoarea... Dar in pozele chiar arata foarte bine, cel putin interiorul arata foarte bine.

                              Comment


                              • http://olx.ro/oferta/ford-focus-taxa...tml#f38377d06f next

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google