Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care-i bugetul maxim Samurache?


    Sent from mobile
    Keep walking...

    Comment


    • Pentru sh pana la 7000-7500 ca sa ramana si de reparatii ulterioarr
      Pentru noua, si 9300 cat ar fi un 0.9 cu rabla
      K:
      Recunosc ca-mi place 407 si daca l-as sti fara probleme cred ca as avea curaj
      Stii cum e, sunt prea sarac ca sa imi permit sa dau gres
      Cat ar fi de prost, un logan nou pe mine m-ar tine 10 ani
      Last edited by 827sam; 15 June 2016, 14:31.
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Frumos! dar nu ai sa vezi un om care viseaza la logan si peugeot...sa treaca la bmw ))))

        Comment


        • Ce e asa frumos la 7-8 ani si 200.000 km la bord la o masina la care o bascula costa 900 lei?
          Nu mai zic de faptul ca la anii aia si la genul ala de masini, cel mult bunica o sa-i creada pe cuvant, de pe lume-ailalta.
          Va place sa faceti afirmatii pe campii pentru ca de pe tusa datul cu parerea e sport national.
          Nea andyno, de ce n-ai cumparat bre matale asa frumuseti?
          Nea ndl, alea nu-s masini de mine, alea sunt de basinosi ce-au bani de la mami si daca e sa pice, suna la tati sa-i mai dea 200 de euro de cico.
          Last edited by 827sam; 15 June 2016, 22:19.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Cand o sa am 7000 euro, probabil...dar cred ca o trec pe Laguna 3. Nu o sa mi cumpar ever o masina diesel!
            Eu am luat recent un Passat din 2004, benzina cu 109000 km. Pe masina am dat 3200 euro + 2000 euro recent bagat in ea. Inscris, gpl, distributie, revizii.

            Comment


            • Pasat 2004 cu 109.000 km? De la ultima resetare? Nu de alta...dar asta inseamna 9000 km/an? hmmmm

              Comment


              • Nu inteleg ce te mira. E benzina.

                Eu merg cu al meu Sandero 1.2 in jur de 6000 km pe an. Asta inseamna ca, daca voi vinde masina peste x ani, nimeni nu o va cumpara din cauza ca acei kilometri nu sunt reali, cand de fapt ei sunt chiar reali

                Edit: am mers cu un Passat, 1.8 - 150 cp din 2002, break, adus din Germania. Avea 132 000 km. Deci, tot cam pe acolo. Mi-a placut mult masina.
                Last edited by Crs. Sandel; 15 June 2016, 23:34.

                Comment


                • Wow... problema nu e la voi ca sunteti multi, problema e la mine ca am cerut o parere.
                  Voi mai cauta o masina prin cunostinte sau chiar la dealeri, daca nu voi gasi, voi da gramada de bani pe logan pentru 10 ani 15.000/ an, atat cat intentionez sa tin masina fara sa bag un ban in ea.
                  Voi viziona asta, http://autovit.ro/anunt/dacia-logan-ID7Ggatr.html
                  Daca imi place si o scot la 8700-8800 tentatia e foarte mare.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Bmw 318d e90, este o masina foarte fiabila, mai ales luand in considerare ca nu e facelift, deci a beneficiat de seria de motoare de generatie "mai veche", M47, care sunt bullet proof! Daca gasesti una cu km reali si ceva istoric si intretinuta corespunzator, asta e masina s-o mai tii inca zece ani si care o sa se conduca mai bine decat orice pejo si mazda vrei tu, ultimele modele. Intretinerea nu e deloc asa de scumpa pe cat pare daca iti achizitiinezi singur piesele si nu te duci in reprezentanta. 5-600 de lei, revizie (6l de ulei, filtru aer,filtru ulei, filtru motorina, toate de calitate).

                    Ps: iar de rugina, nici nu se pune problema
                    Last edited by darksid3; 16 June 2016, 06:10.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • La km verificabili si nu foarte multi, o masina asemenea sare la 10.000 euro. Masinile pe care le-a pus ndl nu cred ca merita osteneala. Ma intreb care o fi fost valoarea de buyback a fiecareia daca la pretul de 7500 euro e in castig toata lumea, numai cumparatorul nu.
                      Caut ceva cu 2-3-4 ani ai pana in cateva zeci de mii de km.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Originally posted by 827sam View Post
                        Wow... problema nu e la voi ca sunteti multi, problema e la mine ca am cerut o parere.
                        Voi mai cauta o masina prin cunostinte sau chiar la dealeri, daca nu voi gasi, voi da gramada de bani pe logan pentru 10 ani 15.000/ an, atat cat intentionez sa tin masina fara sa bag un ban in ea.
                        Voi viziona asta, http://autovit.ro/anunt/dacia-logan-ID7Ggatr.html
                        Daca imi place si o scot la 8700-8800 tentatia e foarte mare.

                        Ce cotiera are! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))) si o cotiera de 50 lei din targul vitan arata mai bine!

                        Comment


                        • Originally posted by 827sam View Post
                          La km verificabili si nu foarte multi, o masina asemenea sare la 10.000 euro. Masinile pe care le-a pus ndl nu cred ca merita osteneala. Ma intreb care o fi fost valoarea de buyback a fiecareia daca la pretul de 7500 euro e in castig toata lumea, numai cumparatorul nu.
                          Caut ceva cu 2-3-4 ani ai pana in cateva zeci de mii de km.
                          Am vandut-o pe a mea (320d) cu 7100 acum doi ani. 193.000 km reali, s a facut test, s a bagat pe sub ea, a tras de toate sa fie omul sigur ca nu e facuta din doua. Ideea e ca se poate.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment




                          • Model unicat, va rog frumos, facut pentru nemti )).

                            Comment


                            • 110 CP nu e pe Logan.
                              Carlig pentru gusteri.

                              EDIȚIE 10 ani
                              Jantele de SL10 le-a vandut, ca nu apar.

                              Nici butoanele de pe portiera nu le vad.
                              Last edited by mr.K; 16 June 2016, 09:39.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google