Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mr.K cum sa nu...dara-i facut pt jermania. La nemtia totul are cu 20% mai mult...si prostia romaneasca.
    Deci...este logan stepeway pt jermania. Si nu asculta de scarbele alea care spun ca in jermania nici macar nu se vinde logan...doar sandero/duster etc.

    Comment


    • jante speciale pentru nemti )
      probabil este un prestige resoftat...

      Comment


      • Originally posted by Andyno View Post
        Ce cotiera are! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))) si o cotiera de 50 lei din targul vitan arata mai bine!
        Cotiera AIA, isi face treaba cu brio ( fixare, pozitie, dimensiune ), e comfortabila si se integreaza perfect. Dar na, n-avem si n-am vazut, criticam. Cumpara-ti din Vitan dintr-alea de "PELE" ecologica. S-arate fain, nu sa-si faca si treaba

        Comment


        • Deci...asta-i masina de contrabanda..unicata...se vinde doar pe sub mana la nemti. trebuie sa cunosti pe cineva care cunoaste pe cineva si iti face rost de la cineva pe care-l cunoaste. Iar el a cunoscut pe cineva de a primit de la altcineva masina. Stai ca m-am derutat singur.

          Comment


          • e unicata, probabil aia 110 cp erau sa aduca alte masini din ghermania

            Comment


            • Eu cand vad carlig la orice masina cu motor mic, zic pas.
              Va dati seama cati km a facut Loganul ala pe ruta Romania-Germania-Romania, carand ale masini? Si el o da cu doar 4400 km la bord. Adica un dus-intors.

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                110 CP nu e pe Logan.
                ...
                O fi remapat.

                Comment


                • Nu-i remapat. E motoru' de pe Megane, n-ai auzit?
                  MOTORUL SI CUTIA DE RENAULT MEGANE

                  Comment


                  • Adica are motor de renault? Hmmm...interesant...

                    Comment


                    • Mi-a scapat amanuntul ala cu megane...

                      Comment


                      • Originally posted by darksid3 View Post
                        Am vandut-o pe a mea (320d) cu 7100 acum doi ani. 193.000 km reali, s a facut test, s a bagat pe sub ea, a tras de toate sa fie omul sigur ca nu e facuta din doua. Ideea e ca se poate.
                        Ai putea sa mai faci rost de una, sa o trimiti par avion ne intalnim in targ s-o cumpar ). Stii bine cum e piata in Ro, tu ai fost caz izolat ca ai vandut masina buna, si caz si mai izolat ca ai cumparat masina buna ))
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Ofertele S-h De Pe Autovit

                          Originally posted by Andyno View Post
                          Ce cotiera are! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))) si o cotiera de 50 lei din targul vitan arata mai bine!


                          Razi ca ala in piata! Poluezi aiurea topicul!

                          On:
                          Octavia nu iti surade?


                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment



                          • Cotiera aia e mai solidă ca orice "șifonier" din târg. Cotiera e pentru sprijin nu pentru depozitare.


                            E aia SL10 din părți:
                            semnalizări pe aripi
                            lipsa ecusoane 10ani
                            lipsă butoane pe uși
                            lipsă ac auto
                            și lista poate continua
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • t0rquemada dupa consola centrala (unde-i medianav-ul)...pare totusi prestige. Ceva pute rau in masina aia...dar rau rau.

                              Comment


                              • Originally posted by 827sam View Post
                                La km verificabili si nu foarte multi, o masina asemenea sare la 10.000 euro. Masinile pe care le-a pus ndl nu cred ca merita osteneala. Ma intreb care o fi fost valoarea de buyback a fiecareia daca la pretul de 7500 euro e in castig toata lumea, numai cumparatorul nu.
                                Caut ceva cu 2-3-4 ani ai pana in cateva zeci de mii de km.
                                la 318 ala aveai VIN. puteai verifica. nu toate sunt aduse "aus deutschland".
                                ala cred ca era luat din romania.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google