Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cand vrei sa fuga o treci pe benzina. iti dai seama cat ii ia in oras?! de aia a pus gpl. unde fugi prin oras?

    Comment


    • Asta e "fortza"
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Cred ca tips-urile pot fi folosite pe post de senzori de parcare

      LE: Asta e chiar interesanta
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      Last edited by alexgrasu; 29 February 2012, 13:52.
      sigpic

      Comment


      • sunt curios cati dintre voi ati da banii aia pe astra , si sa o folositi ca masina de zi cu zi ?
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • @alexgrasu
          dar ai vazut ce zic "baietii" care se pricep. 300 cp cu tractiue pe fata e reteta pt un dezastru.

          Comment


          • orice masina, si cu 70 de cai, poate fi reteta spre dezastru, soferul e singurul care conteaza
            si daca are 300 de cai tractiune fata, ce ? dar spate e mai bine ?
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • normal ca e mai bine. ce intrebare e asta?! puntea fata nu se descurca sa puna 300 cp pe asfat si sa mai si vireze. de aia toate masinile puternice au tractiune pe spate sau 4x4. cele cu tractiune pe fata sunt numai cele ce provin din masini de oras: gen astra asta, focus st, renault rs

              si nu e numai soferul. de n ori a avut probleme si Tiff Needel de la "fifth gear" cu masini genul asta si cu 300 cp.

              bmw-ul care e sport prin definitie face numai tractiune pe spate. si porsche...
              Last edited by B997NDL; 29 February 2012, 14:24.

              Comment


              • da ma, ba a dreacu masina in curba, daca pune pe asfalt 300 de cai iti garantez ca tot pierzi directia indiferent ca iti trage fata sau spatele, evident scoatem din ecuatie sistemele antiderapaj si esp
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • @NDL: Ia legatura cu Felix BFF si vezi cum pune el 400 si ceva de cai pe asfalt la al sau clio
                  sigpic

                  Comment


                  • lasa alea, uite aici masina OK :
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • @grasu: nu prea pune, relax. Patinaj artistic, limitare de presiune si altele.
                      Oricum masina lui Felix e bomba.

                      Comment


                      • http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1 am vazut azi dimineata una din-asta , mi se pare superba deabia am gasit ce model suzuki e...
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • @Cezar: Stiu ca se chinuie un pic, dar masina aia nu a fost gandita pentru 400 de cai. Opelul Astra nu cred ca ar avea mari dificultati in a aseza pe asfalt 240-300 de cai pentru ca asa a fost proiectata. Ca sasiul nu-i prea reusit, asta e partea a doua. E cale lunga pana la a afirma ca e dezastru pe sosea, doar pentru ca are tractiune fata.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by kubala7 View Post
                            http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1 am vazut azi dimineata una din-asta , mi se pare superba deabia am gasit ce model suzuki e...
                            E Suzuki Grand Vitara in Europa. Inca una cu GPL. La 3.5 L motor, renteaza

                            Pe aceeasi platforma, GM Theta:
                            Cadillac SRX
                            Chevrolet Captiva
                            Chevrolet Equinox
                            Daewoo Winstorm
                            Pontiac Torrent
                            Saturn Vue
                            Suzuki XL7
                            GMC Terrain
                            Saab 9-4X
                            Opel Antara
                            Last edited by mr.K; 29 February 2012, 15:06.

                            Comment


                            • XL7 scria pe el mi-am amintit... stiam ceva ca e cu X ... oricum, foarte frumoasa.
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Da, XL 7 e denumirea de baza. Suzuki sunt masini accesibile ca pret. Si destul de fiabile.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google