Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oare astia pe viperclub.com au vreun thread denumit : "cum sa conduci economic un viper cu N2O "
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Daca as avea 100 000 euro cu 50 000 as lua masina si restul ii cheltui pe avocati dand statul roman in judecata si dupa ce as castiga m-as plimba toata ziua in jurul casei poporului

      Comment


      • 50.000 din 2001 ?! aia inseamna 67500 $. ala e pret de viper nou. ce-i drept stoc. oricum stoc are numai 450 cp. se intampla ca eram amic cu Pepe berciu care a avut primul viper in tara (1997 parca). masina lui a fost expusa la sab in anul ala, taica-su fiind importator unic dodge si chrysler. masina avea 8000 cmc, 450 cp si consum mixt de 25 l/100km nu e chiar ieftina la plimbari.

        Comment


        • Pai bre, ala e Dodge Viper ACR, cunoscatorii stiu ce-i aia. Ala iti rupe "ferari-ul" pe genunchi
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            ce parere aveti despre ford-ul asta ?

            inafara de faptul ca, cred ca e samsar , se poate verifica km tot ? sa sti ca sunt reali ?
            sigpic

            Comment


            • http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...o&pageNumber=1 uite aici, una mica si rea .
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Originally posted by darksid3 View Post
                Pai bre, ala e Dodge Viper ACR, cunoscatorii stiu ce-i aia. Ala iti rupe "ferari-ul" pe genunchi
                Automobil Clubul Roman ? nu prea rupe nimic cu 4 sec 0-100 km/h. vezi aici http://en.wikipedia.org/wiki/Dodge_Viper

                Viper ACR
                The back of the new Dodge Viper ACR at the 2009 North American International Auto Show.

                The American Club Racing (ACR) model was introduced in 1999. This model had suspension and engine enhancements focused on maximizing performance in road racing and autocross environments. Horsepower was, by the use of K&N air filters and smooth intake tubes, bumped to 460 hp (370 kW) in these models, while torque increased to 500 lb·ft (678 N·m). sa zicem ca are mai mult cu 10 cp decat am zis eu. deci ala are vise erotice cu 900 cp. nu cresc in copaci caii aia...

                nu cred ca exista in lume masina mai urata decat modelul ala de clio.
                Last edited by B997NDL; 2 March 2012, 13:20. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Mai cauta pe la competitii. V-am mai zis eu, teoria ne omoara si noi conducem "terebenghiuri"
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Originally posted by bGy View Post
                    http://www.autovit.ro/ford-focus-C23115550.html

                    ce parere aveti despre ford-ul asta ?

                    inafara de faptul ca, cred ca e samsar , se poate verifica km tot ? sa sti ca sunt reali ?
                    Te face sa te-ntrebi de ce ai mai cumpara Logan SH la acelasi pret.

                    Comment


                    • nu vreau sa "inchid masa" si sa dau un link cu porsche 9ff.

                      ON. eu m-as multumi cu asta. e si "ieftina"
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Comment


                      • Continua sa te uiti pe youtube, face bine la psihic.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Originally posted by darksid3 View Post
                          Mai cauta pe la competitii. V-am mai zis eu, teoria ne omoara si noi conducem "terebenghiuri"
                          am observat ca ai o problema in a recunoaste ca ai gresit. teoretic...

                          Comment


                          • Am observat ca ai o problema, in general. Cand o sa te dai in ce m-am dat eu, mai discutam viabil, nu basme cu "Greuceanu".

                            Hai sa revenim la subiect.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • nea Ca : pentru ca ford = Fix Or Repair Dayli
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Asa e legenda FORD. Dar nu e chiar asa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google