Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca Logan 1.6 consuma putin. Sa fim seriosi.

    Comment


    • Asa mult? Ce mama dracilor are? Ca a mea de 3000 cmc, consuma 15 mediu acum vara. Iar daca ma screm sa merg incet, consum sub 14.
      Consuma ok 1.6-le, nu face pe tine acum

      Comment


      • In oras, 1.6-le asta iarna 12%.
        Iar 1.4-10,5-11%.

        Comment


        • Iarna asta si mie mi-a consuma pe alocuri chiar si 45%. Media a fost insa de 18% in oras. Care a fost media pt 1.6-le ala?

          Comment


          • Da Cezar, motorul e nou intradevar, dar acelasi consum il va avea si la 20 de mii
            1.6 pe logan lua cu 2 litri mai putin decat opelul (loganul meu a fost a lu` fratemiu )
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Mi se pare funny ca o masina deloc rapida sa consume asa mult. Macar cara ceva cu ea? Sau cara cascaberata dupa el de pomana?

              Comment


              • Stai linistit ca o cara de pomana. Cati ai vazut ca folosesc masina la ce le este cu adevarat necesara ? Noroc ca face putini km, altfel o arunca in db.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • @mr.K
                  dar la logan nu schimbi cutia de viteze ca la opel insignia.

                  Originally posted by mr.K View Post
                  Ca Logan 1.6 consuma putin. Sa fim seriosi.
                  nu-i asa ?!
                  Last edited by B997NDL; 5 April 2012, 12:21. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • NDL : din 1300 si ceva de posturi d-ale tale, nu cred ca ai fost capabil sa emiti o afirmatie cu o baza anume sau o parere obiectiva. Toti ti-au dat exemple reale de masini cu probleme ( mr.K, NikiB ) si exemple de masini puternice pe care le-au si condus, nu doar le-am vazut pe youtube, recte darkside.

                    tu vorbesti numai din statistici, din ce scrie unu si altu, din ce citesti tu din autobild sau eu mai stiu ce rahaturi de auto-magazine,
                    Last edited by 827sam; 5 April 2012, 12:46.
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • NDL eu zic ca pentru tine ar fi bun un BMW din '99 .

                      Comment


                      • Schimbi o laie... sau schimbi, insa procentual vb nu prea conteaza.
                        La cate se vb in popor, nici n-as fi trebuit sa pot merge cu citrorabla. Si cu toate astea am mers cu ea vreo 15000 km, fara sa-i schimb nimic. Si n-am menajat nimic la ea, cum de altfel nu menajez la nicio masina. E dimineata, sunt grabit, nu ma intereseaza ca-i motorul rece, aia este.

                        Comment


                        • Originally posted by samy0388 View Post
                          NDL : din 1300 si ceva de posturi d-ale tale, nu cred ca ai fost capabil sa emiti o afirmatie cu o baza anume sau o parere obiectiva. Toti ti-au dat exemple reale de masini cu probleme ( mr.K, NikiB ) si exemple de masini puternice pe care le-au si condus, nu doar le-am vazut pe youtube, recte darkside.

                          tu vorbesti numai din statistici, din ce scrie unu si altu, din ce citesti tu din autobild sau eu mai stiu ce rahaturi de auto-magazine,
                          ai mers tu cu insignia si i-ai schimbat cutia de viteze ?! ce-mi place mie la la o masina ca insignia cad toate dar loganul alearga fara probleme. ma si mir de ce mai dau fraierii bani pe insignia, golf si altele, cand cu 4000 si trei tichete iti iei "supermasina"

                          Comment


                          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            la 3.600e e o alegere f buna
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maestrupiersic View Post
                              NDL eu zic ca pentru tine ar fi bun un BMW din '99 .
                              ia-ti tu bmw din 99. am mai zis de n ori ca frate-mi are un e90 din 2007 si ce sa vezi...n-a schimbat nimic in 20 mii km desi masina era sh si iti dai seama ca pe ceas avea 100 mii km dar "in realitate" avea vreo 700-800 de mii

                              Comment


                              • NDL-ule daca tot comentezi atat de logan de ce nu ti-ai luat vere Bentley?
                                loganu nu-i o masina chiar asa de proasta si asta ti-o spune unu care coboara din passat in logan
                                I changed her oil , she changed my life
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google