TIGARA ELECTRONICA- Baterii, Atomizoare, Cartomizoare, Lichide

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu sunt fumator de ET (tigare electronica de 2 ani de zile nu am mai pus tigare normala in gura) si totusi fumam de la 14 ani :-s

    Acum mi-am comandat o baterie enorma de 2600 mAh , sunt foarte multe locuri (magazine) fizice de unde imi procur lichid si consumabile, deci sunt deschis asupra oricaror intrebari...

    Am recrutat inca vreo 4-5 colegi de munca, si de asemenea nici ei nu mai fumeaza tigari normale de cand s-au apucat de ET , chestia e sa iti gasesti ceva care sa te satisfaca
    sigpic

    Comment


    • #17
      adevarata ultima afirmatie...

      Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

      Comment


      • #18
        eu sunt oaia neagra , dupa 7-8 luni de fumat ''on-line'' am inceput sa bag iar tutun si asta pt ca am ars 3 atomizoare si nu am gasit la timp altele la fel de eficiente ca cele originale , vreau sa imi cumpar un atomizor nou si cartuse sa incep iar cu fumatul electronic...cosmin ceva sugestii ?
        my ride - still under construction

        Comment


        • #19
          Originally posted by preda_arycy View Post
          eu sunt oaia neagra , dupa 7-8 luni de fumat ''on-line'' am inceput sa bag iar tutun si asta pt ca am ars 3 atomizoare si nu am gasit la timp altele la fel de eficiente ca cele originale , vreau sa imi cumpar un atomizor nou si cartuse sa incep iar cu fumatul electronic...cosmin ceva sugestii ?
          Iti recomand ultimul sistem de la Joyetechâ„¢: eGo-C. Are cel mai bun build quality iar comparat cu restul producatorilor de pe piata le da clasa.

          Comment


          • #20
            Nu a mai scris nimeni de mult timp pe-aici.
            Vreau sa va spun ca si eu am trecut la vapat si ca daca folositi un set-up de calitate,cu siguranta este cel mai usor mod de a te lasa de fumat.
            Oare cati aburitori avem printre noi?

            Comment


            • #21
              Imi cer scuze ca dezgrop topicul dar am dat deASTA.
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google