Obisnuinta Naturii Umane Vs. Dumnezeu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ionut.stavar View Post
    Voi de ce nu faceti ceva domnilor pentru tara asta,dar nu pentru ea ci pentru voi.Poate asa macar 10 daca va vor urma exemplul este ceva pt tara asta.
    Pai facem, ne gandim sa plecam!

    Comment


    • A-ti caracteriza un om din Romania cu milioane de euro in conturi un om inteligent.Cum a realizat asta?Tinand cont de etica neaparat?
      "light up the darkness" Bob Marley

      Comment


      • Nu inteleg! Vrei sa spui ca un baiat, roman, cu milioane in conturi e destept? Mda, putem spune si asta...dar hai sa vedem, Negoita, tipul care detine hotelurile Rin, e plin de bani (ca broasca de par), stii cum a obtinut acei bani?

        Comment


        • Ionute, ne zici bre si noua ce faci tu pentru tara asta? Sau doar joci rolul lupului moralist?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Eu sunt corect cu mine si cu ceilalti,nu imi fur singur caciula,ajut daca pot fara sa astept ceva in schimb,nu arunc gunoaie pe strada,iau gunoiul altuia daca il arunca pe jos si il pun in cos poate trezesc ceva in el si am lucrat din prima zi de cand am terminat liceul,nu am asteptat pomana de la somaj.
            "light up the darkness" Bob Marley

            Comment


            • E, daca te duci si la biserica, esti produsul perfect al sistemului
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Si noi facem asta, cel putin eu! Dar crezi ca e de ajuns? Crezi ca sunt multi care fac asta? Oare conteaza asta asa mult....cand vrei sa iti deschizi o taraba in piata sa vinzi cartofi nu poti de anumiti indivizi, nu intru in detalii, vrei sa lucrezi in politie, nu poti....vrei la metrou, tarom, RATB- un amarat de sofer...NU POTI! Spaga, pile, etc. Vrei sa activezi ca medic intr-un spital din Bucuresti dupa ce ai facut zeci de ani de scoala? Ok, 25 de mii de euro mita, asta in cazul in care ai o pila care te pune in relatie cu cine trebuie....mai vrei? Ca pot Ce vrei sa fac eu aici? Ca vreau sa stau in tara mea...dar daca ea ma da afara eu plec

                Comment


                • ........am lucrat din prima zi de cand am terminat liceul,nu am asteptat pomana de la somaj
                  .



                  Bravo tie, stiu ca in Slobozia e destul de greu de gasit un loc de munca.

                  Spune-mi daca tu consideri normal, ca dupa cativa ani de la aderarea la UE, primaria Slobozia n-a accesat fonduri nerambursabile pentru o statie de epurare functionala.
                  Spune-mi daca e normal ca in secolul asta, apa de la robinet din Slobozia sa fie NEPOTABILA.

                  Mai sunt romanii DESTEPTI?

                  Comment


                  • Nu ma duc la biserica

                    Dumnezeu e cu tine oriunde ai fi daca alegi sa crezi in el sau nu

                    Si nu lucrez in Slobozia domnule mr.K

                    25000 euro pila.Dar de flagrant nu ati auzit?DNA-ul pentru ce a fost infiintat?
                    Last edited by john Q; 8 June 2012, 14:03. Reason: Automerged Doublepost
                    "light up the darkness" Bob Marley

                    Comment


                    • Si nu lucrez in Slobozia domnule mr.K
                      Dar ai fost prin Slobozia, nu?
                      "Aroma" vazduhului din municipiul resedinta a judetului Ialomita cum ti s-a parut? Ti se pare civilizata atmosfera?
                      Last edited by mr.K; 8 June 2012, 14:07.

                      Comment


                      • Seamana cu un Lyon, un oras de provincie din Franta! )

                        Comment


                        • In comparatie cu ce?
                          "light up the darkness" Bob Marley

                          Comment


                          • Cu un oras normal din 2012.

                            Comment


                            • Sunt alte interese la mijloc.
                              "light up the darkness" Bob Marley

                              Comment


                              • Pai vezi...asa este in toata Romania.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google