Airsoft

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Filmare joc echipa IronSky ,fermele ghencea.

    Comment


    • #17
      A inceput sa ma prinda si pe mine febra asta...usor, usor, imi fac arsenal
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #18
        Şi eu joc cu iron sky de vreo lună, ieri nu am apucat să vin. Coincidenţă pt că m-am apucat de joc fără nicio legătură cu acest topic.
        Îmi place mult sa joc, mai ales că depui şi efort, deci e bine şi pt sănătate. Plus de asta faţă de alte hobby-uri pot spune că e destul de ieftin în ideea că şi cu o sumă de bani mai modestă te distrezi la fel de bine, la alte hobby-uri ajungi la concluzia că dacă nu pompezi bani mulţi nu prea ai satisfacţii, pe când la airsoft poţi lua o replică de 475 de lei cum am făcut eu, am primit la ea şi o pungă de 5000 de bile şi o pereche de ochelari, şi trag binemersi cam la fel de bine ca alte replici mult mai scumpe, diferenţa e că a mea e făcută din aliaj de zinc şi lemnul e imitaţie din plastic, dar pe teren astea-s doar detalii, bila se duce cam la fel, dacă nu chiar la fel... O pungă cu bile cu 4000 de bucăţi e vreo 35 de lei, eu am tras cam 600-1000 bile la fiecare joc, o uniformă camuflaj flectarn am dat pe ea vreo 60 şi ceva de lei şi e super ok. Şi aşa mai departe.
        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

        Comment


        • #19
          Sambata era sa las vreo 15 milioane, la un magazin de airsoft
          Am vazut un Beretta M9 A1 FULL METAL HFC CO2 Long Blow-Back si altul Tactical, de faceam ca "Bujor la Pacanele"
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #20
            lol,cata nimereala pe lumea asta, de la mine ai cumparat alea liviule

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google