Ajutor! Adresa De Yahoo Blocata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajutor! Adresa De Yahoo Blocata

    Am si eu o problema. De cateva zile am adresa de Yahoo Messenger blocata. Pur si simplu nu mai pot accesa id-ul. Mesajul afisat este "Your account has been locked".
    Aveti idee cum il pot debloca?
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

  • #2
    Da, dai la recuperare parola, daca nu mai ti minte cele 2 intrebari secrete, spune`i adio.

    Comment


    • #3
      Nu e problema , mie mi-a fost spart mail-ul azi noapte in timp ce dormeam.
      Bine ca m-am prins la timp si am schimbat parola...pana data viitoare cand probabil o sa il sparga iarasi.

      S-ar putea si la tine sa fie aceeasi situatie , incearca sa iti recuperezi parola...
      Fara Semnatura.

      Comment


      • #4
        Am incercat sa recuperez parola dar nu mai stiu intrebarile alea 2 erau puse la "nimereala"
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • #5
          ai spus adio ?

          Comment


          • #6
            Si mie nu imi mai merge adresa de e-mail si mi-am facut alta!

            Comment


            • #7
              Originally posted by CataFOF View Post
              ai spus adio ?
              Da...se pare ca n-am altceva de facut

              Acum am facut alta adresa. Alta problema. Nu pot adauga contacte
              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

              Comment


              • #8
                spune-i adio si la asta )))

                Comment


                • #9
                  Originally posted by CataFOF View Post
                  Da, dai la recuperare parola, daca nu mai ti minte cele 2 intrebari secrete, spune`i adio.
                  Am patit-o si eu , si de cateva zile ma chinui sa-mi amintesc raspunsurile la intrebarile de siguranta . Cred ca trebuie sa ma pregatesc sufleteste sa-i spun "adio".
                  Ciudat , chiar nu se mai poate face nimic ? O am de cand lumea si pamantul adresa aia .
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • #10
                    Cred ca alta varianta nu am...fac iar altul ))

                    Originally posted by FLORYN View Post
                    Am patit-o si eu , si de cateva zile ma chinui sa-mi amintesc raspunsurile la intrebarile de siguranta . Cred ca trebuie sa ma pregatesc sufleteste sa-i spun "adio".
                    Ciudat , chiar nu se mai poate face nimic ? O am de cand lumea si pamantul adresa aia .
                    Eu aveam adresa de cand am bagat net...)
                    Last edited by retro 590; 19 March 2013, 21:40. Reason: Automerged Doublepost
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • #11
                      Eu aveam adresă de yahoo de 8 ani dar mi-am făcut alta că pe cea veche primeam spam-uri la greu.
                      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                      Comment


                      • #12
                        Incearca peste 1-2 saptamani sa reintrii pe adresa ta!

                        Comment


                        • #13
                          Scrieti la suport tehnic - eu asa am facut - sunt destul de grei de cap dar pana la urma au inteles ce doresc. Sau poate asa este politica, sa te puna sa explici de 3 ori

                          Comment


                          • #14
                            ca o recomandare... la Account Information/Sign-In and Security/Update password-reset info adaugati-va numarul de telefon. pur si simplu o sa va trimita codul de resetare a parolei.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by ionescu liviu View Post
                              Eu aveam adresă de yahoo de 8 ani dar mi-am făcut alta că pe cea veche primeam spam-uri la greu.
                              Eu pe una dintre adrese primeam sute de spam-uri,ca era o adresa publica a firmei mele. Nici eu numai stiam ce sa fac ca sa scap de ele.
                              De curand am descoperit o aplicatie de la Yahoo si se numeste Unsubscriber.
                              Creezi acel folder si dupa terminarea lui pur si simplu spam-urile sau mesajele nedorite le bifezi si apoi le muti in acel folder Unsubscriber,,ca si cum le-ai muta la cosul de gunoi.
                              Apoi aplicatia pur si simplu are grija sa numai fi deranjat. Ba mai mult,,o sa primesti de la ei mail de confirmare a dezabonarii de la adresa care te deranja.

                              Ps,,Tavi..nu ai inteles..@retro numai poate acesa contul sub nici o forma. Daca vroia ce zici tu,,trebuia sa o faca inainte de a pierde tot. Dar la Yahoo treaba cu SMS-ul costa.
                              Doar la Facebook este gratis acel SMS,,iar in functie de setari, facebook-ul iti trimite fel si fel de notificari.
                              Last edited by Ivan Marian; 19 March 2013, 22:50.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google