Cupoane Reduceri Tren Studenți

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cupoane Reduceri Tren Studenți

    Salut băieți am și eu o întrebare... Se elibereaza cupoanele de reducere la tren în perioada asta? Știe cineva? Sa nu mă mai duc pana la facultate...
    Va mulțumesc pt răspunsuri

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
    sigpic

  • #2
    eu stiu ca la fiecare inceput de an se alibereaza cupoanele. dar explica si tu in ce an esti sa inteleaga lumea. daca ai mai avut cupoane, sunt valabile pe tot anul, nu doar pe sem II
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #3
      Cate se elibereaza ? sau depinde de facultate ? din octombrie intru in anul I
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • #4
        Nu conta ce an sunt dar dacă contează sunt anul 4 la drept la universitate...
        Eu eram curios dacă nu am luat cupoanele la începutul anului dacă pot sa le iau acum în vacanta... Dacă știe cineva...

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
        sigpic

        Comment


        • #5
          mie sincer mi le-a dat seful de grupa...deci nu prea am avut legatura...daca a fost scris numele tau pe el si stampilat ti-l da ca e pe la secretariat...daca nu seful de grupa a facut niste banuti pe spatele tau :-)

          Comment


          • #6
            eu le-am luat in sesiunea de vara de la secretariat ca nu le-a mai dat la sefii de grupa, fiecare si le-a luat de la secretariat. daca ei mai au cupoane in alb iti da.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google