Black Friday

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ma interesa un samsung galaxy s2 dar ciuciu reducere,o combina frigorifica care o urmaresc de mult timp si in ultimele zile i-au crescut pretul si pe urma doar o reducere de 20% care in realitate este de 10%.Si un aparat de barbierit de ras electric aceeasi chestie,plus enervantul stoc epuizat.

    Aragaz cu gril ,rotisor,aprindere bla bla pret crescut si ciuciu reducere

    Am reusit sa imi iau doar o camera auto la 99 lei reducere de la 199,acum ramane de vazut ce face de banii astia.
    Last edited by john Q; 22 November 2013, 12:09. Reason: Automerged Doublepost
    "light up the darkness" Bob Marley

    Comment


    • #47
      Originally posted by bGy View Post
      In postul anterior am scris ca este HD, nu FullHD, chiar si HD nu il gasesti nicaieri la 800 RON

      LG 32LN540B este TV-ul Mr K

      Spune-mi ca nu e pret bun ca ma dau cu capul de pamant
      Pretul e bun, castigi cam 200 de lei. Asta daca e ce cauti, ca produs si brand.

      Ca exemplu de reducere, acum 2 ani in decembrie, Carrefour vindea al 2-lea produs cu reducere 70%, TV LED 81 cm o marca de nivel mediu, nu mai tin minte ce era. Costul pe 2 produse-1200 de lei, deci 600 lei/bucata.
      Last edited by mr.K; 22 November 2013, 12:19.

      Comment


      • #48
        App de camera, Go pro Hero 3 1100 RON , bani sa ai, reduceri au fost anul asta.

        Da, pai asta am zis si eu, sa prinzi ceea ce cauti in perioada respectiva, oferte sigur ca vor mai fi, dar e vorba de ziua asta.
        Oricum, respect Emag, au avut unele reduceri super ok.


        De Fordul acela care s-a dat la 1 ora de la deschidere ce parere aveti ?
        sigpic

        Comment


        • #49
          reduceri de black friday pe www.asigurari24.com la RCA, am facut eu acum

          Comment


          • #50
            PRIMELE CIFRE ALE VANZARILOR EMAG
            sigpic

            Comment


            • #51
              E lumea saraca ce sa mai zici.
              "light up the darkness" Bob Marley

              Comment


              • #52
                Originally posted by mr.K View Post
                Toaaaaaaaate stocurile de la toaaaaaaate magazinele din toaaaaata tara, fac 50 de milioane de euro. [...]
                Unde ai gasit informatia asta?
                Sunt cam sceptic cum ca ar fi reala, din moment ce, pana la ora 8:00, eMag vanduse deja de ~7 milioane.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • #53
                  Unde ai gasit informatia asta?
                  ProTV . Ei au adunat datele cu stocurile de la retaileri. Mint ei, mint si eu.

                  Din ce a mai fost in anii trecuti, cam alea le vor fi vanzarile plus 2-3 milioane euro (parca anul trecut au avut 10 sau 11 mil euro vanzari. Citisem undeva ca emag vrea vanzari de 22 de milioane de euro, pe praful asta e o varianta optimista). La prima ora se vinde tot ce e interesant. Daca Emag a vandut de banii aia, punem tot atat la Domo, Altex/Media Galaxy.
                  Flanco de cand cu insolventa au uitat cuvantul oferta ce inseamna in realitate.
                  Mai sunt altii mari ?
                  Last edited by mr.K; 22 November 2013, 13:32.

                  Comment


                  • #54
                    astia de la e-mag vand si sarete! 1800 reducere la logan! bine..s-au dat imediat!
                    Keep walking...

                    Comment


                    • #55
                      Acum am vazut si eu ca sunt reduceri la masini. Foarte tare.
                      Bani exista, doar ca se ruleaza mai putin. Ideea de black friday e buna. Ca mai sunt retaileri ce infrumuseteaza ofertele e partea a 2 a.

                      Comment


                      • #56
                        astia de la e-mag vand si sarete! 1800 reducere la logan! bine..s-au dat imediat!
                        Cate masini au avut, una sau doua?

                        Cauciucuri de vara ati vazut sa se vanda pe undeva? La pret bun, ca ce am vazut eu, aveau reduceri simbolice.
                        Last edited by mr.K; 22 November 2013, 14:13.

                        Comment


                        • #57
                          65 de masini in total.

                          Comment


                          • #58
                            Destul de bune ofertele de anul acesta de la emag. Altex si domo in schimb m-au dezamagit. Pe domo nu am reusit sa intru astazi.
                            Un magazin auto online cu reduceri imi poate recomanda cineva? ( audio, jante etc..)
                            MY CLA

                            Comment


                            • #59
                              Eu am luat de la Flanco un allview p5 alldro cu 500 de lei, era 750 înainte, şi preţul ăsta era cam peste tot. Asta am vrut, am fost la Flanco Unirii la 10 dimineaţa, l-am luat şi gata. Happy ending. Şi la emag tot la 500 de lei era redus, nu m-am mai chinuit cu site-ul lor, am fost la flanco şi nici nu prea era coada mare, într-o juma de ora sau mai puţin am ieşit cu telefonul, un telefon care îmi place la un preţ super bun.
                              http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                              Comment


                              • #60
                                Eu de la eMAG mi-am tras un Mercedes-Benz Clasa E(EEEEE AS VREA EU)...
                                ...pardon, un Card de memorie Hama Micro-SDHC 32GB, 45MB/s, Class 10 + Adaptor la pretul de 69,99 lei.

                                Vor fi cateva produse interesante si la LIDL vinerea viitoare.
                                Last edited by guestx; 23 November 2013, 00:49. Reason: Automerged Doublepost
                                "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google