Donatie pentru o cauza nobila

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hai cu licitatia.

    Comment


    • #17
      Eu sunt de parere ca ar trebui sa strangem banii si sa il trimitem in croaziera, sa ia o pauza.
      La cate tutoriale a facut voi vreti tot la munca sa il inhamati.
      Chiar zilele trecute ma documentam despre becuri cu led Cree H4 cand peste cine dau pe you tube ca a facut teste ,bineinteles Cristi.Afacut omul la kilometrii, ba cu becuri stock, ba cu cele cu leduri.
      Last edited by GFN; 25 September 2014, 23:14.
      Captain of the black pearl

      Comment


      • #18
        Si cum strangem banii? unde? in ce cont?

        Streulea deschide un cont!
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #19
          Sunt de acord cu aceasta propunere, de ce nu.. la cate a facut Cristi pentru loganisti, merita. Ne-a trimis si stickere gratuite, a platit posta din banii lui, eu as dona fara sa ma gandesc 30 lei cand am...(nu am inca loc de munca, am 19 ani). Numai sa nu apara ,,deştepți" ce spun dupa aceea: bă eu am donat, de ce nu faci tutoriale...

          Comment


          • #20
            Este doar o idee ptr moment, daca vad ca toti doresc, facem.
            Acum facem si sondaj, sa vedem cati vor da bani.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #21
              Sau ... facem o "roata tiganeasca", punem cate 100 RON/luna si ne schimbam pe rand toti masinile, s-ar putea cumpara 3 masini pe luna. Nasol de ala care iese cu nr 1000, are de asteptat/cotizat vreo 27 de ani ...
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • #22
                Eu ma inscriu.

                Cine incepe lista? Sau mai bine hai odata cu contul ala si aici postam chitantele de depunere si propun ca suma minima sa fie 20 de lei si cine vrea sa puna mai mult este liber sa o faca.

                Parerea mea ca se vor gasi greu cei 1000 usseri, dar trecem si peste asta.

                Comment


                • #23
                  m-as baga, cu o conditie. o data pe an facem intalnire la el in curte si jumulim cate un cucos de ala bataus.
                  sa se faca un cont, sa se puna un banner pe forum si parca vad ca se strang si de un 0.9

                  Comment


                  • #24
                    Voi aveti ceva cu Streulea??? Tot in Logan vreti sa-l tineti? Si mai ales in Logan chel.
                    Ca viitor fost proprietar de Logan luat chel va zic ca nu merita sa se plateasca o masina cheala, chiar si in vederea aducerii de imbunatatiri ulterioare. Asta pe de o parte, pe de alta sa zicem ca se strang banii si se ia masina, da' vin si eu cu o intrebare: pentru imbunatatiri cine plateste, Streulea? Il da nevasta-sa afara din casa ca omoara bugetul familiei pe nebunii la masina sau mai corect la masini. Am pus la plural pentru ca sigur o sa-si gaseasca de treaba la amandoua si atunci sa vezi cheltuieli. Chiar si alea stricte si tot e la dublu: asigurari, vigniete, impozite ...
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by ady_p View Post
                      sa zicem ca se strang banii si se ia masina, da' vin si eu cu o intrebare: pentru imbunatatiri cine plateste, Streulea?
                      Omul poate tine masina fara sa ii aduca imbunatatiri. Acest cadou din punctul meu de vedere vine ca o multumire la ce a facut pana acum - recunoastem totusi ca nu va rezista sa nu ii aduca imbunatatiri

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by mumus View Post
                        Vorbind cu Streulea am cugetat ceva, sa punem toti userii niste bani, sa ii cumparam cadou un logan2 chel, sa aiba pe ce face tutoriale.

                        Facand un calcul simplu, la vreo 6500E cat o fi unu chel, la 1000 useri daca punem toti cate 30 ron, iese un logan chel, il botezam forumica si il facem cadou.
                        Da benzinar 1.2 16v
                        Nu e bine sa scrii pe forum dupa ce te-ai apucat de baut. Daca vreti sa-i multumiti cumparati un DVDul cu tutoriale, une mousepad ceva. Asta nu e multumire sa-i dai omului de munca.
                        P.S. asta e o cauza utila, in nici un caz nobila.
                        Last edited by einstein1984; 26 September 2014, 08:59.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • #27
                          ahahaha tare topicul

                          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by einstein1984 View Post
                            Nu e bine sa scrii pe forum dupa ce te-ai apucat de baut. Daca vreti sa-i multumiti cumparati un DVDul cu tutoriale, une mousepad ceva. Asta nu e multumire sa-i dai omului de munca.
                            P.S. asta e o cauza utila, in nici un caz nobila.
                            De 3 zile nu am pus alcool in gura, deci pica varianta asta Si oricum mai mult de 2 beri nu beau ...

                            Iar titlul trebuia sa atraga priviri.

                            VOTATI !
                            Last edited by mumus; 26 September 2014, 10:00.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • #29
                              Cu siguranta ca titlul atrage priviri, acel "pentu" m-a facut sa intru pe thread.
                              Interesant ar fi ca sa-si argumenteze si votul cei ce vor vota, indiferent ca sunt pro sau contra.
                              Attached Files
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment


                              • #30
                                Ops, multumesc PENTU avertizare :-)
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google