Donatie pentru o cauza nobila

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    iti iei bre si cu mai putini bani cat sa-ti faci treaba sau hataru' decent cu ea.
    io, am avut, in anii '90, unu' din primele modele de mtb aduse si comercializate la noi. o chinezarie si pe vreme aia. tot timpu' reparam la ea...da' ma si plimbam la greu cu ea peste tot. buna bicicleta mai ales in combinatie cu perioada si anii aia.
    mii de km buni ce a a facut bicicleta aia.
    Last edited by Kojak; 26 September 2014, 22:03.

    Comment


    • #62
      O idee f tare!
      Un cont si depunem.
      Subscriu!

      Comment


      • #63
        Eu nu inteleg de ce voteaza unii Nu ?

        Pe noi ne intereseaza cati sunt pentru, nu cati sunt contra...


        Pana acum Streulea are 420 lei (teoretic)
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #64
          cum ***** sa întrebi de ce votează unii nu?
          pentru ca este o opțiune cu "nu" deaia.
          Trebuia sa pui "da" și "posibil" dacă voiai ca cineva sa nu voteze nu.
          Mai bine ați închide căcatu asta de topic serios.

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          sigpic

          Comment


          • #65
            eu punea doar da.. dar nu eu am facut pool-ul revoltatule....
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #66
              Originally posted by bGy View Post
              cum ***** sa întrebi de ce votează unii nu?
              pentru ca este o opțiune cu "nu" deaia.
              Trebuia sa pui "da" și "posibil" dacă voiai ca cineva sa nu voteze nu.
              Mai bine ați închide căcatu asta de topic serios.

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
              Subscriu ( intr-o exprimare mai putin poetica) - Poate ca exista si posibilitatea de a vota "NU" ca sa mentinem cat de cat contactul cu realitatea. O parere obiectiva, cred ca era cel mai bine sa se vorbeasca cu reprezentanta Dacia, sa se ceara o oferta si eventual dupa aceea sa fie incepute threaduri de acest gen. Oricum, spor la imbogatit.

              Comment


              • #67
                Originally posted by mumus View Post
                eu punea doar da.. dar nu eu am facut pool-ul revoltatule....
                pacifistule vezi ca nu exista pool cu un singur răspuns.
                Ala nu s-ar mai numi pool.
                Pentru cultura ta generala.
                Sus cu toledo
                Și app, învață să scrii corect gramatical și fără sa mănânci litere, măcar asa poți fi luat în serios. Dacă nu dorești asta, măcar din bun simt pentru ceilalți useri care ne citesc sa scriem corect.

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                Last edited by bGy; 27 September 2014, 00:14.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Cati oameni rai pe aici, invidiosilor, se poate inchide, ma asteptam la mai mult de la voi, dar vad ca la romani invidia este inca pe primul loc.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #69
                    Cine-i rau, stimabile? Daca unu, doi sunt contra, asta ii face neaparat rai? Vad ca pana la invidie, mintea ingusta ii caracterizeaza pe romani. Tu oricum nu esti atins, presupun ca ai alta nationalitate, daca te exprimi asa. Si invidiosi, am fi pe ce anume? Pe idei nastrusnice? Invata sa accepti si putina critica constructiva, te asigur ca nu doare.

                    PS: Iti prezint eu un caz umanitar, real. 2 bunici isi cresc 3 nepoti la dracu-n praznic, la marginea unei paduri, intr-o coliba vai si-amar. Copii sunt premianti, citesc seara la lumina lumanarii, iar ziua cand sunt cu animalele pe afara si cand au timp. Daca deschideam un poll cu donatie , bag mana in foc ca nu sareai asa binevoitor, romane.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google