Cu Si Despre Biciclete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poti incarca mai multe dar vezi ce dimensiune au celelalte care vrei sa le incarci.Pe unde ai fost ? insula?
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • pana acum incarcam una cate una si indiferent de marime. acum nu mai vrea.

      e o vedere de langa centura spre satul Lacul Sarat, in stanga fiind calea ferata si padurea stejaru (care a supravietuit)
      sigpic

      Comment


      • Pana una alta, m-am pregatit pentru a urca bicicleta sus pe masina. Anul asta vreau sa ajung cu bicla pe munte...
        Attached Files

        Comment


        • Barele sunt cruze, nu?
          Cainele care latra nu musca!

          Comment


          • Da, atat barele cat si suportul pentru bicicleta.

            De aici le-am luat. Sper sa nu se considere reclama.

            Comment


            • cum se face prinderea de caroserie? prin gaurile deja existente?
              mie unul nu prea imi prezinta incredere suportul de bicicleta. pare firav tare...
              sigpic

              Comment


              • Da, prinderea se face prin gaurile deja existente in caroserie. Suportul nu e firav, pare destul de solid, dar cel mai bine voi vedea asta cand il voi folosi.
                Attached Files
                Last edited by 77sky; 24 February 2016, 23:33.

                Comment


                • Cat ai dat pe suportul pentru bicicleta?
                  "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                  Comment


                  • Suportul a costat 117 lei

                    Initial am vrut sa-l iau pe cel de 135 lei, dar din pacate nu-l aveau in stoc.

                    Comment


                    • Sa ai grija in parcari sa nu-ti salte "baietii veseli" bicicleta.
                      Eu am optat pentru unele cu antifurt si la suport si la bicicleta, Asa nu mai stau mereu sa demontez suportul.
                      Last edited by 77sky; 24 February 2016, 23:32.
                      "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                      Comment


                      • Stiu cazuri cand au saltat bicicleta dintr-un suport cu antifurt, vin cu un levier si aia a fost. Nu voi lasa niciodata bicicleta pe masina nesupravegheata.
                        Atat suportul cat si barele, le pun pe masina cand am nevoie de ele, cand nu, le dau jos, nu-mi place sa le plimb degeaba dupa mine. Oricum iti multumesc pentru sfat.

                        Comment


                        • A folosit cineva? http://www.playbike.ro/produs.php?id_produs=24376
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Multi au laudat accesoriile si echipamentul pentru biciclisti de la lidl...am zis sa incerc si eu [emoji1]

                            Sent from SM-G920F using Tapatalk

                            Comment


                            • Atentie, cei care au bare de portbagaj originale sau "copii".
                              Sunt facute din teava de fier cu profil dreptunghiular peste care este "tras" un plastic destul de casant.
                              Cand prindeti suporturi pentru biciclete sau cutii de portbagaj, acel plastic crapa iar sub el se aduna apa si dupa o perioada curge rugina si pateaza vopseaua.
                              Eu am patit-o, norocul meu ca am observat din timp si am luat masurile necesare.
                              "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                              Comment


                              • Originally posted by jelly View Post
                                Multi au laudat accesoriile si echipamentul pentru biciclisti de la lidl...
                                Sunt ok. Eu mi-am luat si anii trecuti ba tricouri...ba scula de aia de curatat lantzu, manusi, saua mijlocie... si altele.
                                Anu asta mi-am luat 2 tricouri, solutia de curatat si jacheta aia de ploaie/vant.

                                Au un pret corect si chiar sunt de calitate.
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google