Cat as putea cere pe masina asta?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat as putea cere pe masina asta?

    Ce suma sa cer pe un Logan 1.6 8v Laureate din 2009, 46.000 km ? Pareri?

  • #2
    tu ai putea sa ceri cam 80.000 euro... daca ti se va da aceasta suma e partea a doua...
    dupa poze, dotari si imbunatatiri e ok...geeez

    Comment


    • #3
      Daca nu spui nimic despre starea tehnica, revizii, daca a fost sau nu lovita, e ca la...baba oarba.
      Asteptam detaliile necesare unui astfel de demers, eventual niste poze, dupa care incercam sa ne pronuntam.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • #4
        Reviziile facute în general la timp, nu a fost lovita. Starea tehnica e excelenta, nu are absolut nici o problema. Ce au fost de-a lungul acestor 8 ani s-au rezolvat, nu am cheltuit mai mult de 1.000 de lei (exclusiv revizii). As lua tot o Dacie dar parca as vrea sa incerc i alta marc.
        .
        Last edited by Gamezcdr; 27 August 2017, 16:25.

        Comment


        • #5
          3-4000 euro, vezi cat mere si piata in zona.

          Comment


          • #6
            Si eu zic la fel; 3500, pare un pret bun.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • #7
              nu stiu daca merge cu 4000, pt ca are totusi 8 ani masina. kilometrajul nu prea intereseaza, oricum or sa fie comentatori ca nu-i real la 46000. 3000 mai degraba si aia discutabil. eu am vrut 2800 pe laureate 1.6_16v din noiembrie 2009, 4 airbaguri, incalzire in scaune, geamuri electrice fata-spate si nu s-a inghesuit lumea. drept e ca are 125000km, dar nimeni n-a comentat de kilometraj, toti au zis ca-i mult pt o masina de 8 ani. nu conteaza ca n-a dat rugina prin ea, ca s-au bagat piese de origine sau mai bune, nici o data bucse de 5lei/setul; la 4000 isi cumpara bmw-uri din 2003-2004, din care, unele, la drept vorbind, sunt mai "masini" decat un logan, fie el si cu 5 ani mai nou.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                Ce au fost de-a lungul acestor 8 ani s-au rezolvat, nu am cheltuit mai mult de 1.000 de lei (exclusiv revizii).
                Sa-nteleg ca n-ai schimbat si distributia, daca n-ai cheltuit mai mult de 1000 de lei in 8 ani de zile.
                Banii pe distributie ti-i va scadea din pret un cumparator avizat.

                Ca pret, cumparatorul potrivit (care cauta musai Dacia), o sa-ti dea 3000 de euro-200 euro distributia.

                Comment


                • #9
                  Nu ai îneles bine, în afara reviziilor am cheltuit maxim 1.000 lei.

                  Comment


                  • #10
                    Se pare ca n-am citit cu atentie.

                    Spor la vanzare!

                    Comment


                    • #11
                      Spui ca nu a fost lovita ...Nivelul de echipare Laureate nu mai are faruri de ceata ?

                      p.s. vorbesc din pozitia unui potential cumparator ....

                      Comment


                      • #12
                        Laureatul trebuie sa aiba proiectoare ceata. Deci sunt 2 variante:ori a fost lovita si nu sau mai montat ori nu ii laureat.

                        Comment


                        • #13
                          se vad acolo la locul lor , dar pozele is inchise la culoare ...

                          ce faci ROY, schimbi atelajul din dotare ?
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • #14
                            M-am trezit acum cu un raspuns, are faruri de ceata dar nu se vad din unghiul in care am facut poza.
                            Last edited by Gamezcdr; 26 December 2017, 18:18.

                            Comment


                            • #15
                              Da' greu te-ai mai trezit cu raspunsul!
                              MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google