A Murit George Banaru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Murit George Banaru

    George Mihai Bănaru, cunoscut şi sub numele "Micuţu", era preşedintele Midnight Racers şi şi-a pierdut viaţa după ce a intrat cu maşina într-un stâlp pe Calea Plevnei din Capitală.

    DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA !


    daca doriti sa vedeti filmuletul da-ti aici


    este la video in pagina din dreapta
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

  • #2
    aici unde?
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Dumnezeu sa-l odihneasca.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA ! parea baiat de treaba din ce am vazut pe la tv

        Comment


        • #5
          Rest in Peace !
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            viteza isi ia tributul ..pacat de masina ..bine sa nu fiu rau si de el imi pare rau DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA !!!!!

            Comment


            • #7
              se zicea ca mergea pe portiunea aia de drum cu 180km/h,acum nu stiu daca in bucuresti poti sa mergi cu viteza aia

              Comment


              • #8
                Dumnezeu sa-l ierte....

                Comment


                • #9
                  da se poate sa mergi cu viteza aia ,da-ti pe google

                  protv si pe site-ul protv-ului in dreapta este o imagine siscrie video sa vedeti masina in ce stare este

                  tot pe strada plevnei unde au murit copiii aia 2 striviti de basculanta
                  "cromul este placerea mea"
                  "cui nu-i place , valea"

                  Comment


                  • #10
                    desigur daca ai o masina puternica poti sa mergi si cu 200km/k prin Bucuresti si cu sigurantza avea o masina puternica ..probabil ca nu ia trebuit prea mult ca sa ajunga la o viteza asa mare ..pacat ca a avut un moment neinspirat sa duca pedala spre podea .....

                    Comment


                    • #11
                      pai avea sigur ,ca au si spus astia de la stiri ca si-a dorit o masina puternica si tocmai si-o luase si poti sa prinzi si 300 ,pe plevnei noaptea este lunga si poti sa-i dai tare
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #12
                        Dumnezeu Sa`l Odihneasca
                        Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                        Comment


                        • #13
                          se intampla cam des in ultimul timp ,si la motociclisti la fel
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • #14
                            teribilismul e in floare
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              referitor la motociclisti acum 2 zile sa zic nu mai stiu exact .. cred ca ati vazut la televizor .. de elvis chenan in basarabi cand a intrat sub tir .. a pai sa fi fost de fata voi cum am fost eu .. ca a trecut pe langa mine si la 10 sec am auzit poc .. si iara o bubuiala si la vreo 500 de metri cand vad motocicleta rupta in 2 si el sub tir .. tragea sa moara ... de fapt ce sa mai .. a murit baiatul ... viteza ce sa-i faci ..
                              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google