Arestarea Lui Jiji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    nu se poate asa ceva... astia care cica ne apara si ne conduc practic incurajeaza infractorii . mai bine sa puna mana sa dea statul in judecata pentru incalcarea drepturilor omului doar asa sa ii invete minte
    sigpic

    Comment


    • #47
      Originally posted by Thejock3r View Post
      lui un bine..noua un rau ?? no thanks

      decat basescu mai bine becali...
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • #48
        Era bine daca-i ducea,pac,pac,ma-ntelegi,la politie si nu se mai ajungea aici...Zic si eu,ca muritorul de rand.
        L alegeri n-am mai fost demult,dar o sa mad data viitoare si votez cu oricare(aproape) numai sa nu-l mai vad pe drojdieru' asta de Base si beizadeaua lui "europarlamentara".
        Last edited by D-FENS; 6 April 2009, 23:32.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #49
          cel putin...domnisoara basescu a inceput sa aiba "nerv" ca doar e fata lu' tata...tare as vrea sa-i mai vad tupeul cand nu o sa mai fie tata presedintelui! iar pt base prevad o soarta similara cu cea a lui iliescu...adica "batut cu oua, monezi" si el strigand..."golanii" pardon "gao**rii"...dar cel mai trist e ca se va intampla asta pe munca si saracia romanilor
          http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
          жалюзи плиссе

          Comment


          • #50
            Originally posted by darksid3 View Post
            Gigi ramane in arest...fraier o fi de nu da Statul Roman in judecata la Haga
            Sa stii ca la chestia asta ma gandeam ieri seara cand se spunea ca magistratii s-au solidarizat in cazul Becali. Sper din tot sufletul ca domnii magistrati au argumente serioase sa-l tina in arest pe Becali ca de nu direct la Haga se opreste. Si cine plateste oalele sparte? Tot noi.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • #51
              nu mai bine emigram in masa si-i lasam pe smecheri sa-si plateasca intre ei oalele sparte? citesc si ma minunez...mai aud fara sa vreau la radio, tv si ma minunez...vorba lui mircea badea, ma astept ca din clipa-n clipa tara asta sa dispara de pe glob ca o basina, pt simplul motiv ca ce se intampla la noi nu se intampla niciunde si nu e "normal" cand peste tot e altfel doar la noi e ceva tipic romanesc.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #52
                Avem o solutie simpla si rapida: Declaram razboi americanilor
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #53
                  Si dupa aia ne predam .
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • #54
                    dar ce facem daca asa ghinionisti cum suntem, ii batem pe aia? cu dracu-i hranim?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #55
                      Bah lasati-ma dracu' sa mai lucrez si eu ceva...bine ca nu-s cu nimeni in birou
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #56
                        eu am cativa colegi pe langa mine, care chiar muncesc, da'mi bag picioru'...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #57
                          Si eu imi bag picioarele. Sa munceasca altii ca si asa am un control pe cap si nu pot sa ma apuc de nimic .
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #58
                            si mie mi s-a dat ceva de facut, dar ma f*te o lene. va citesc posturile si ma duc mai des la buda
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              jiji e istorie deja fratilor. e revolutie in moldova!!!! deschideti pe canalele de stiri
                              vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                              Comment


                              • #60
                                o sa se termine si aia repede, stati fara grija...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google