(mini)vacante Cu Loganul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • (mini)vacante Cu Loganul

    M-am gandit ca poate ar fi interesant sa vedem locurile mai mult sau mai putin obisnuite in care ajungem cu loganasele.Am vazut odata pe forum imagini cu o cascada prin Vrancea,si e prima destinatie pe lista concediului meu.Cum din pacate nu am un aparat foto digital si nici telefon cu camera,sper sa va placa ideea.

  • #2
    daca ajungeti pe la buzau nu ratati Vulcanii Noroiosi! e un loc foarte frumos!
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      Originally posted by bbogdan View Post
      M-am gandit ca poate ar fi interesant sa vedem locurile mai mult sau mai putin obisnuite in care ajungem cu loganasele.Am vazut odata pe forum imagini cu o cascada prin Vrancea,si e prima destinatie pe lista concediului meu.Cum din pacate nu am un aparat foto digital si nici telefon cu camera,sper sa va placa ideea.
      Da , se numeste Cascada lepsa.
      e de vis...dar sa c`am stricat drumul pe acolo..si nici apa nu mai este asa de nervoasa ca in trecut
      Tot in satul lepsa mai sunt de vizitat si pastravaria si manastirea lepsa
      sunt si locuri de stat cu cortu , e de vis.

      Comment


      • #4
        Multumesc,andreea13,nu stiu cum e drumul,eu inca sper sa-mi conving nevasta sa mergem in concediu prin Maramures sau nordul Moldovei si ea vrea undeva cu bilete prin sindicat,adica hotel,restaurant,...femeie,ce sa mai vorbim.
        Si nu pot sa nu adaug ca cea mai surprinzatoare imagine pentru mine a fost in amarata aia de Bulgarie,cu satele alea decupate din secolul trecut peste care apareau eolienele.

        Comment


        • #6
          @D-FENS- Superbe fotografii! Cateva sunt vederi gata facute, doar sa le tiparesti.
          P.S.Am vazut ca tii doamna in brate sub Poarta Sarutului in loc sa fotografiezi momentul cu pupici!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #7
            da , sunt multe locuri frumoase in tara.
            si eu mai sunt genu care pleaca la plimbare cateva zile si colind pe unde n`am fost.
            pacat ca acuma trebuie sa fiu precaut , suspensia nu`mi mai permite sa merg ca pana acu pe toata hartoapele.

            Comment


            • #8
              Avem o tara superba,din pacate nu stim sa o pretuim asa cum trebuie si sa punem in valoara aceste frumuseti,in special cei care au puterea s-o faca.

              @gusi-am si poza aia dar n-am pus-o pe forum,sunt deja destule.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #9
                prin afara?

                prin afara tarii nu merge nimeni? de exemplu in Croatia ? ca ar fi bine sa mai am niste parteneri de drum....

                Comment


                • #10
                  Va saluta un nou loganist.

                  Mi-am dorit o masina. Si iata este logAAn !

                  Sunt incepator. Am 2000 la bord. Nu stiu cum sunt alte masini, dar loganul meu este masina (1.6 16V)!

                  Ma pregatesc si eu de vacanta. Prima la volanul masinii mele.

                  Comment


                  • #11
                    geoli si eu vreau sa merg in croatia la sfarsitul lunii iulie
                    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                    Comment


                    • #12
                      incercati traseul bucuresti-sibiu-cluj-zalau-sighet......cel putin de la zalau spre sighet este o priveliste criminala, iar in dreapta sunt muntii Dornei parca.....iar apoi sa coborati pe satu mare ordea deva petrosani si spre craiova prin defileul jiului...este senzatie....
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • #13
                        ar fi tare ca experienta , dar de drum , cum e ? mie teama sa plec la drum necunoscut cu suspensia mea.
                        stiu ca pana la sibiu drumu e ca oglinda...dar restu nu mai stiu.

                        Comment


                        • #14
                          De restu' drumul este foarte bun, insa eu cel putin nu o sa o iau pe Valea Oltului pana la Sibiu, o voi lua pe Transfagarasan spre Zalau (ca destinatie) sa vad si eu cum e sa mergi foarte multi km. pe un drum virajat la deal apoi la vale. Cred ca drumul este la fel de prost dar se poate circula si cu o suspensie sport.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • #15
                            fofule: de la zalau spre sighet drumul e bun dar ai de urcat vreo 20km numai pe serpentine.....si crede-ma ca sunt serpentine in adevaratul sens al cuvantului...dar merita senzatia....si ar mai fi un drum care este ca-n palma....de la sighet spre brasov sa o iei prin sighisoara....acolo ai avantajul ca vei cobori ff mult.....
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google