Cand imi vine golanasul?(pronosticuri)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da dar problema scurta de 1-2 ore ca nu le mergea softul sau reteaua(nu mai stiu exact parca totusi reteaua).
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #17
      Problema "nationala" a durat vreo 3 min. la mine. Inteleg acum ca am fost norocos.

      Am mai zis pe undeva: Vineri am fost la dealer, mi-au facut actele, m-am dus la banca, luni mi-au aprobat creditul, miercuri mi-a venit masina (Laureate Plus, albastru). Asta era la sfarsitul lunii noiembrie 2006. Nu aveam permis si am turbat pe langa masina pana pe 30 martie cand l-am luat din prima.

      In 6 luni am facut 15.000 km, merge fara probleme, am dat bani doar pe benzina, lichid spalat parbrizul si revizie. Ceea ce-ti doresc si tie, Vali007 !

      Comment


      • #18
        Merci de urari.
        Ai fost norocos in privinta asta. Eu m a grabesc sa le fac aazi pe toate (avanss, credit) ca maine plec pana la parinti si ma intorc abia luni seara si o vreau cat mai repede. M-am saturat de Dacia care manaca 11l/100, si siguranta yoc.

        Comment


        • #19
          Eu spun ca o sa dureze aproximativ o luna de cand ai dat comanda...daca ai noroc poate 3 sapt. La mine a venit cam dupa o luna si o sapt, dar poate tu ai noroc si-ti vine mai rpd. Multa bafta!
          In tara momentan.

          Comment


          • #20
            M-am cam suparat ca nu pot sa rezolv azi nimic pentru ca e dus sistemul de la Dacia. Am sunat si la VC si mi-a confirmat cicaspera sa rezolve azi problema. In cazul asta plata si restul le voi face marti dimineata.
            Sper cel putin sa vina inainte de Craciun sa pot merge cu ea acasa.

            Comment


            • #21
              Vine sigur pana la Craciun.
              Cate despre chestia ca nu pot sa-ti dea data livrarii, nu le merge intranetul probabil.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #22
                Originally posted by SUPERCAR
                in primul rand trebuie sa ne zici ce culoare ai comandat...si apoi ce motorizare si iti zicem noi cat se poate de exact )

                -- daca e motorizarea dci de 85CP si culoare metalizata ai de asteptat cel putin 2 luni
                Pai si la al meu la fel mia zis ca in 2 luni....Si tot motor de 85Cp,vopsa metalizata albastru mineral...

                Comment


                • #23
                  Ce ma fac eu cu voi ca ma speriati rau de tot

                  Mia mi-a zis omul ca in 3 saptamani vine dar e posibil chiar mai repede iar voi vorbiti de cate 2 luni. Sa fie oare asteptarea mai mare la MCV?

                  Comment


                  • #24
                    da la mcv e asteptarea mai mare

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      V-am mai zis de multe ori, depinde de culoare, echipare, caroserie, optionale si de motor. Daca ti-a zis ca vine in 3 saptamani, o sa vina pana atunci, poate chiar mai repede, ei zic mai mult cu cateva zile ca nu se stie ce se intampla pe drum.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        eu am comandat un Abs+ gri platine si mi-au zis k o sa junga pe 5-6 noiembrie!!ieri le-am trimis un mail la vocea clientului,poate ajunge mai repede k sunt nerabdator si spune k la dealer ajunge pe 15-16 noimebrie!! un avans de vreo 50 mil si urmeaza sa dau restul..cash...

                        Comment


                        • #27
                          varfurile de gama sosec mai repede decat ABS+ , si celalalte mai slab echipate
                          as crede ca pana in 30 octombrie

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by daniel76
                            varfurile de gama sosec mai repede decat ABS+ , si celalalte mai slab echipate
                            as crede ca pana in 30 octombrie
                            nu cred ca "varfurile de gama" vin mai rpd...Sonykel iti poate spune...el asteapta un Mcv full options de pe la inceputul lui septembrie din cate am inteles si mai are destul de asteptat...:|
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • #29
                              dap confirm mie mia zis sunteti sigur ca vreti airbaguri laterale ) o sa asteptati plus culoarea

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Am revenit, am fost vineri si am platit avansul si am aflat si data cand ar trebui sa vina. Cei de la dealer mi-au spus ca in jur de 19-21 noiembrie, dar e posibil sa vina si mai repede. Eu sper sa vina in 2 saptamani, adica la sfarsitul lunii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google