Un Logan Modificat Pana In Maduva Si Oase?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Logan Modificat Pana In Maduva Si Oase?

    salut baieti... stand azi si meditand, mi-am adus aminte de un clip de pe youtube care l-am mai cautat si saptamanile trecute si fara noroc nu l-am gasit.
    sa va explic mai exact ce era in acel clip - o filmare cu 0-100 un logan de 1.4 mpi din cate imi amintesc, avea rapoartele schimbate si ceva pe la chiulasa modificat - cam asta scria in comenturile de acolo (din ce imi mai aduc aminte).... era foarte vioi in ture.... ma ajuta cineva sa il gasesc clipu? de acolo ma descurc eu... sa gasesc proprietaru si restu de informatii

  • #2
    eu unu nu am auzit nimic de nici un 1.4 oricum la cate modificari trebuie sa-i faci sa fie vioi cred ca mai ieftin iesi sa-i schimbi direct motorul
    Its just a car ...

    Comment


    • #3
      si eu as fi curios sa vad clipul
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        Originally posted by renegade View Post
        salut baieti... stand azi si meditand, mi-am adus aminte de un clip de pe youtube care l-am mai cautat si saptamanile trecute si fara noroc nu l-am gasit.
        sa va explic mai exact ce era in acel clip - o filmare cu 0-100 un logan de 1.4 mpi din cate imi amintesc, avea rapoartele schimbate si ceva pe la chiulasa modificat - cam asta scria in comenturile de acolo (din ce imi mai aduc aminte).... era foarte vioi in ture.... ma ajuta cineva sa il gasesc clipu? de acolo ma descurc eu... sa gasesc proprietaru si restu de informatii
        Cred ca de asta vorbesti... planat chiuloasa, axa came ,cutie viteze

        2004 Dacia Logan 1.4MPi
        2006 Dacia Logan 1.5dCi
        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

        Comment


        • #5
          Nu vad diferenta,d-abia urca de la 120...A mea urca mai repede )))))))




          Important Moderator or Administrator NoteSe inchide aici , omu vroia sa afle linku la filmulet linkul sa dat asa ca , se inchide
          Last edited by SoNyKeL; 15 June 2009, 13:22.
          sigpic

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google