Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da' reclamatiile privind vreo decizie a vreunui moderator, unde se fac?

    Comment


    • Se fac in termen de 15 zile, incepand cu ziua in care ai luat la cunostinta despre decizia moderatorului. Toate cererile care vin dupa acest termen, nu se iau in seama.
      Reclamatia trebuie sa poarte datele de identificare ale reclamantului (nume, prenume, domiciliu, serie de C.I., CNP), sa fie scrisa corect din punct de vedere gramatical si sa fie semnata si stampilata de catre reclamant.
      In momentul cand te hotarasti sa faci reclamatia, ii dai PM moderatorului, in care ii spui sa-ti comunice adresa la care sa livrezi reclamatia.
      Moderatorul este obligat de legea in vigoare sa-ti transmita adresa de corespondenta intre 16 zile si 30 de zile de la data primirii mesajului.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • A se citi ca un pamflet...

        Comment


        • La DNA.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Exact cum imi imaginam, isi fac dreptate dupa bunul plac.
            @ vitriol - iti apreciez sarcasmul, nu pretind mai mult.
            @ niki - Iohannis pe voi )
            @ Ampt - mersi!

            Comment


            • Ia zi-ne (mie si lu' triviolu') cin' te-a suparat si sa vezi ce-i facem!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • N-ai cu cine, dom'le! Oricum, era chestiune de principii, si chiar daca existenta exceptiilor imi daduse o nota de optimism, degeaba pui un trandafir intr-o galeata cu rahat, ca nu miroase a parfum. A nu-mi fi luata remarca in nume de rau, da' am tendinta (generala, de altfel) de a riposta la bataia de joc ieftina a unora, fie ei şăfi pe forumuri de profil.

                Ajunge cu plangerile, sa curga warnurile...

                Comment


                • Faca-se voia ta.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • You're the man!

                    Comment


                    • Ok, am inteles ca nu ai un simt al umorului prea dezvoltat. Eu am scris "ca sa ne râdem si sa ne simtem bine", dar pot la fel de bine sa fiu serios si constructiv, asa ca spune-ne care-i baiul.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • vitriol, doar ce am vazut ce scor ar putea avea alternatorul la ligheanul meu, numai chef de ras nu am

                        Comment


                        • Originally posted by prometheus View Post
                          Citroenurile stiam ca stau chiar bine pe partea de siguranta , ma refer ca structura caroserie , calitatea tablei etc.
                          tocmai asta e ideea legat de siguranta, sa cedeze tabla ca sa nu "cedeze" osul si carnea. deformarea aia e calculata ca sa mai amortizeze impactul si ca decelerarea sa nu fie asa de brusca.
                          pe ideea de "rezistent" ar fi trebui ca volga aia veche sa aiba vreo 7 stele ncap. ca era din tabla de tanc, daca exista asa ceva.

                          Comment


                          • Originally posted by 30_VLD View Post
                            vitriol, doar ce am vazut ce scor ar putea avea alternatorul la ligheanul meu, numai chef de ras nu am
                            Iar pretul alternatorului ti l-a comunicat vreun moderator si de-asta vrei sa-l reclami? Sau...
                            Nu inteleg unde e legatura.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • NDL sunt masini mai bine inchegate, la lucrul asta m-am referit .
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Originally posted by vitriol View Post
                                Iar pretul alternatorului ti l-a comunicat vreun moderator si de-asta vrei sa-l reclami? Sau...
                                Nu inteleg unde e legatura.
                                Sau .
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google