Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adevarul e ca astia din provincie sunt recunoscuti pt adaptabilitatea lor ) Nu degeaba is pline pietele in Bucuresti de carne de toate felurile. Oricum, asa stiam si eu, ca porcul musca (nu toti, nu de oriunde), da' asta depinde .

    https://www.youtube.com/watch?v=WFgO22ovRMM , a fost creat si un precedent!

    Daca tot suntem onlain, nea' vitrioale, cum ramane cu warnul ala pe o greseala de postare? Nu stiam ca nu merge [iutub]..[/iutub], asa cum mergea pe vremuri )

    PS: Iti testam umorul, serifule. Ca oricum nu am eu drept sa iti pun la indoiala deciziile administrative.
    Last edited by 30_VLD; 27 November 2014, 16:55.

    Comment


    • porci de black friday se gasesc?
      Keep walking...

      Comment


      • Originally posted by 30_VLD View Post
        Daca tot suntem onlain, nea' vitrioale, cum ramane cu warnul ala pe o greseala de postare? Nu stiam ca nu merge [iutub]..[/iutub], asa cum mergea pe vremuri )
        Las-o şi tu cum a căzut, doar nu o să scrii de acum în fiecare zi gândindu-te la întâmplarea (warn-ul) de ieri.

        Comment


        • Originally posted by 30_VLD View Post
          Daca tot suntem onlain, nea' vitrioale, cum ramane cu warnul ala pe o greseala de postare?
          Ramane cum am stabilit.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Adevarul e ca va prinde bine statutul de sefi, pesemne curatenia aia de pe "perle" a fost facuta pentru a preveni warnurile ) vorba aia, te doare la tasta.

            @ Ampt, aici era vorba de warnurile date de vitriol, dupa regulamentul propriu Ca daca era cinstit dupa cum s-a batut in piept, si el aduna lejer vreo 4 warnuri )Da a fost atat de entuziasmat ca mi-a ars mie 2 warnuri consecutive, incat a mai uitat din atributii. Da' mai nou ne stergem urmele, si tot eu sunt ala cu mentalitate de politruc de pe centura?

            Mi-a zis un prieten ca a pariat pe "rezistenta" lui Ponta la o casa de pariuri ) Ce ti-e si cu politica asta, jocuri de noroc.
            Last edited by 30_VLD; 27 November 2014, 21:10. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • @30_VLD: Cum a fost drumul până la Cluj?

              Comment


              • Asta ca sa schimbam subiectul )

                Depinde din ce pct de vedere:
                - trafic lejer,cu ambuteiaje scurte unde se lucreaza la autostrada.
                - ceata infernala, mai ales pana la Turda
                - dezamagitor, ca nu am reusit sa rezolv problema ligheanului.

                Comment


                • Te-am întrebat, deoarece am văzut dimineaţă atenţionarea de ceaţă pentru judeţul Cluj, respectiv judeţul Mureş.
                  Referitor la cei 3+1 ani garanţie, ai verificat până la urmă actele maşinii (factură, carnet întreţinere)?

                  P.S Numai conspiraţii vezi, chiar şi într-o simplă întrebare. Fii mai relaxat colegule!

                  Comment


                  • A fost deasa ceata, intr-adevar. Am 3 ani, din pacate, altfel ma bagam direct la service in Cluj sa vada de ea. Sper sa rezolv pana saptamana viitoare, ca la cate ipoteze am auzit, mi-e si frica sa ii dau cheie )

                    Gata, nu mai zic nimic. Las şăfii sa şefească cum stiu ei mai bine

                    PS: Ieri am fost in Mures, culmea e ca pana acolo, ceata maxima. Cand am ajuns, soare . La fel si cu Clujul.

                    Comment


                    • Originally posted by 30_VLD View Post
                      Sper sa rezolv pana saptamana viitoare, ca la cate ipoteze am auzit, mi-e si frica sa ii dau o cheie.
                      1. Stai cuminte si nu ii da nici o cheie ca ii indoi tabla
                      2.Cedezi tu asa usor? Ma sperii )
                      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                      Comment


                      • ) tinere, n-am ce face, ca nu am alta masina dă schimb. Daca e sa crape, asta e. ) Io sper sa aiba Universul asta o lege a compensatiei, si daca am pierdut undeva, sa ma tina masina )

                        N-am cedat, da' il respect pe Ampt si sfatul lui e constructiv, ca degeaba imi racesc eu gura, aici e pe principiul : "Cine poate, oase roade"...

                        Azi am fost avertizat de un nene militian ca cica as avea volumu cam tare in masina. Nu umblu eu cu geamu' coborat, da oleaca de volum mai dau cand am o melodie pe plac. I-am zis ca asa is setate Hertzurile si ca nu am ce sa le fac ) Macar a ramas impresionat de zgomotul din lighean.
                        Last edited by 30_VLD; 27 November 2014, 22:57.

                        Comment


                        • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                          Comment


                          • vazusem clipul asta. e foarte tare...

                            Comment


                            • Originally posted by 30_VLD View Post
                              Adevarul e ca va prinde bine statutul de sefi, pesemne curatenia aia de pe "perle" a fost facuta pentru a preveni warnurile ) vorba aia, te doare la tasta.

                              @ Ampt, aici era vorba de warnurile date de vitriol, dupa regulamentul propriu Ca daca era cinstit dupa cum s-a batut in piept, si el aduna lejer vreo 4 warnuri )Da a fost atat de entuziasmat ca mi-a ars mie 2 warnuri consecutive, incat a mai uitat din atributii. Da' mai nou ne stergem urmele, si tot eu sunt ala cu mentalitate de politruc de pe centura?
                              Urmezi vreun tratament pentru mania persecutiei? Ai fost sa vezi vreun doctor?

                              Acum am lasat caterinca de-o parte si vorbesc cat se poate de serios.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Boss, doctori vad zi de zi, munca mi-o cere. Da' asta ar trebui sa schimbe ceva la mine? Ca si preoti mai intalnesc, tot sceptic sunt...;)

                                http://www.revista22.ro/liviu-dragne...nta-33801.html De unde si scepticismul meu...



                                A innebunit lumea, frate, ti-e si frica sa mai iesi pe strada. Asta dupa ce ieri tupeistul ala cu BMW s-a bagat in capul de pod la Unirea (jud Alba), tot de smecher cu sicanele lui in trafic...
                                Last edited by 30_VLD; 28 November 2014, 21:37. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google