Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fiecare pe limba lui, ca la sectia agitati

    Comment


    • nu, ca la aia standard. aia premium, aditivati, nu mai converseaza, actioneaza.

      Comment


      • Stiu e veche,dar e prea penala
        Funny new commercial from Volkswagen. Please see our channel for more video's: http://www.youtube.com/autobloggerFollow us on twitter: http://twitter.com/aut...
        Last edited by Alex Matei; 22 January 2015, 23:44. Reason: Automerged Doublepost
        Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

        Comment


        • Bre, ce diametru' tre sa aiba un voltmetru ca sa il pot introduce in aerator la Logan?

          Comment


          • mai mic decat diametru' interior al aeratorului
            da' ce planuiesti?

            Comment


            • Si aieratoru' ce diametru o avea la interior...al draq, care m-a pus sa am garaj la 300 metri de casa )

              Comment


              • ...diametru fi
                pai da o fuga...sau ai slobozt canele si ti-e frica sa nu sara pe tine?

                auzi 300m...cata terenu' ai bo$$ule

                Comment


                • Ie la alta proprietate ) Aici nu am avut unde, ca o faceam. E tarziu, vad eu maine )

                  Comment


                  • şi dacă tot te duci, mai ia-mi şi mie o bere.

                    Comment


                    • Iti explica nea' Kojak cum ca aici nu am non-stopuri ) Singuru' e Florea (si mai e un peco nou deschis, de pocaiti) da' daca iti iau de la aia , platesti la pret de cocaina un amarat de pet )

                      Comment


                      • 7 cm diametru interior vlade.Am vechile aeratoare prin casa si acum am masurat
                        Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                        Comment


                        • pai stai un pic, la fanel nu mai functioneaza baru' ala non-stop? sau braseria?

                          Comment


                          • Vechile? Mersi, dau o cola )

                            Vremuri de mult apuse, Fanel e inchis de muuuult. Mai organizeaza cate un botez, o pomana. Iar braseria, a apus...doar vinerea, in zi de piata, se umple de tigani care inca fac consumatie cu suta..
                            Last edited by 30_VLD; 23 January 2015, 00:09. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Npc,dar vezi sa nu mai trebuiasca alta modificare pentru a sta acolo,unii am vazut ca au inele speciale din fibra.
                              Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                              Comment


                              • a apus tot p-acolo...bah si ce vremuri mijto am trait prin bodegile alea, in gloria lor, am contribuit considerabil la averea lu' fanelu
                                Last edited by Kojak; 23 January 2015, 00:15.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google