Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahahaaaa, "stromeleag"
    Attached Files

    Comment


    • "Eu nu-i zic viol,ii sex surpriza!"
      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

      Comment


      • e veche.....

        Comment


        • Fanelu' a falimentat grosolan ) Cu neveste, copii din flori ) Si daca nu ma insel, cand mi-am spalat masina sapt trecuta, venise in service cu o busitura ) N-a dat prioritate si a profitat distribuitoru' de la Elit ) I-a facut praf masina .

          Comment


          • fumam pe balcon, pentru ca fi-miu nu seamana cu tac-su si nu s-a apucat...
            si am avut o revelatie. sunt idiot si nu mi-am asigurat un viitor linistit.
            singura meserie din tara asta care va prospera e cea de gunoier. eram un om facut. si m-a lovit exact cand a venit masina sa ia gunoiul de pe strada si eu aruncam chistocul pe geam.

            Comment


            • mai era un bo$$ p-acolo pe val, doru bujoru, parca...

              Originally posted by B997NDL View Post
              fumam pe balcon, pentru ca fi-miu nu seamana cu tac-su si nu s-a apucat...
              si am avut o revelatie. sunt idiot si nu mi-am asigurat un viitor linistit.
              singura meserie din tara asta care va prospera e cea de gunoier. eram un om facut. si m-a lovit exact cand a venit masina sa ia gunoiul de pe strada si eu aruncam chistocul pe geam.
              nu-i broblema, daca mai fumezi mult, poate te scoti si tu cu un picior de lemn ca primu' gunoier al tarii
              Last edited by Kojak; 23 January 2015, 00:26. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Era ) Ba, da' are ala doo fete, au mama mea. Adica, aia mai mare ) aia e cadana )

                Comment


                • ce varste au?

                  Comment


                  • Cea mare bate la 30, daca nu ma insel.

                    Comment


                    • Originally posted by Kojak View Post
                      pai stai un pic, la fanel nu mai functioneaza baru' ala non-stop? sau braseria?
                      apropo, da' tu ce faceai pe acolo ? erai fugit de acasa ?
                      vorbesti limba ?

                      Comment


                      • Juca in deplasare ) Se recomanda Terente la doamne la tejghea, asa avea reducere )

                        Comment


                        • eram fugit din tara, fugisem din west ptr. un trai mai eco si niste beuturi mai spirtoase, in romania

                          daca eram terente, stiam cat e diametru interior la aerisitoarele de logan

                          Comment


                          • Hai noapte buna va las la sueta )
                            Vreti o bere ? 3 lei kilu 3 lei kilu 3 lei kilu )
                            Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                            Comment


                            • acoolu-i interxis minorilor!

                              Comment


                              • Lasa una, c-o facem posta )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google