Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe care o postim, p-aia mare a lu' doru?

    aia mica cat are? e cu potential?

    Comment


    • Aia mica-i cu copil, am si eu principiile mele ) Da' aia mare, ca o ciucalata ))

      Comment


      • si ce-are a face daca-i cu copchil...MILF!
        si sor-sa daca are 30+, deja-i purisanca

        Comment


        • La 30 ai ei, merita incalecata numa' de dragul tatuajelor, ca sa inveti chineza si alte dialecte )

          Io-te bre, ce nu stiam io. Daca-mi pun stema de Subaru, sa vezi cum imi toarce ligheanul )
          Attached Files

          Comment


          • daca ai ajuns sa-i vezi tatuajele e bine....unde, la strand? (mai exista, ala de langa bai, din parc)

            Comment


            • S-a dus de mult. A pus mana pe el un mogul si a daramat tot )

              Comment


              • nici parcu'?

                Comment


                • eu zic sa-l luati pe chinez la palme si sa va culcati multumiti.
                  eu mai stau ca o astept pe Halep la 5-6.

                  Comment


                  • ce chinez bre, ce plm ai fumat, ca de beut ai terminat demult!

                    Comment


                    • S-a dus si ala, o alee cu cativa pomisori. Au facut acolo un hotel terminat pe jumatate ) Si ala direct falimentar..

                      O fi citat de pe spatele creolei )
                      Last edited by 30_VLD; 23 January 2015, 01:33. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • hotel era, ala mai in spate, europa ii zicea.
                        acu' a aparut altu'?

                        n-auzi ca nedeleu are bucurii la halep, nu-l intereseaza fetele noastre

                        Comment


                        • Ii plac astea, sportivele ) nu stie cat a calatorit a noastra )

                          Bre, Europa e , da' e fifty-fifty. Adica jumate neterminat, jumate falimentar ) Au daramat tot acolo, macar lasau ruinele, sa se vada ceea ce toata Romania stia drept Strand Ocna-Mures, legat de Baile Ocna-Mures. Peste tot pe unde am mers, lumea stia de baile astea, astia au reusit sa duca totul in ruina.

                          Comment


                          • baile sunt ruina de mult, de cand eram io copil.
                            am prins cateva ture pe la baile alea cand erau inca functionale, dar incepuse sa arate destul de nasol in interior, plus ca era plin de mosi si babe.
                            strandu' in schimb a dainuit pana aproape de sfarsitu' anilor '90, cred.
                            prin '96 am sarit io imbracat intr-o nopate in el...era inca functional (golanetu' sarea gardu' si-si facea de cap noaptea acolo, paza ioc) si avea salinitate groupa mare, tulai, ce vremuri

                            Comment


                            • Eh, acu' daca sari, acolo ramai ) E o groapa imensa, betonata, goala )

                              Comment


                              • in mures se mai face baie vara?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google