Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...zici tu?
    ce, in trafic nu pot dormi?

    Originally posted by B997NDL View Post
    conducerea sub influenta alcoolului dauneaza unitatii.
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    Last edited by Kojak; 23 January 2015, 03:06. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • si taximetria e munca grea. e nu stiu nici a doua strada de mine cum se numeste.

      asta e din tineretea mea. mi-au cantat-o acum trei zile si lautarii de la miraj, "dupe moinesti".
      Last edited by B997NDL; 23 January 2015, 03:10. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • "ce-ai in paza si aparare consemne particulare"

        Comment


        • pentru tine, apropo de armata.


          si pentru "calul" tau.


          superfilm. de unde sa-i gadesti pe astia sa joace atat de bine ?! ai nostri "e varza".
          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
          Last edited by B997NDL; 23 January 2015, 03:29. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Si eu ma gandeam ca aia de nu au somn noaptea sunt ori la baut, ori la fomei. Ori ambele.
            Vad ca mai e si a 3-a varianta, ruperea netului in doo.

            Doritori? Peste cateva decenii o sa aveti vecini chinezi, cumparati tenisi ieftini si galosi de cauciuc peste gard.
            Putin dă gratis 614 milioane de hectare. În Siberia.
            Autorităţile din regiunile Siberiei, teritorii slab populate, dar foarte bogate în resurse naturale, au venit cu o idee de distribuire gratuită a unor parcele de teren, transmite ITAR-TASS
            Last edited by mr.K; 23 January 2015, 10:47. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • ruperea netului in doo, cu drojdia-n nas, varianta combinata
              seziune deschisa!

              Comment


              • Deci combinari de 3 luate cate doo.

                Vedem la ce ora se trezeste NeDeLe-u'.

                Comment


                • Noi "tendinţe" pentru Marea Neagră.


                  "Sevastopolul devine deja centrul gravitaţional al unui sistem de interdicţie regională a cărui misiune pare să fie aceea de a ţine la distanţă orice capacitate de realimentare şi de ranforsare a regiunii. Lista de cumpărături anunţată deja de Moscova pentru Marea Neagră răstoarnă orice balanţă de putere: până în 2016, Flota Mării Negre va primi şase noi submarine din clasa Kilo, bombardiere cu rază lungă de acţiune TU-22M3, capabilităţi anti-navă, sisteme de rachete S-400 cu rază lungă de acţiune, platforme S-300, inclusiv celebrele sisteme sol-sol Iskander, care acoperă a arie operaţională de 400 de km. Totodată, Moscova a anunţat că va aloca aproximativ 151 de miliarde de dolari pentru modernizarea Flotei Mării Negre până la sfârşitul deceniului. Această fotografie sugerează că în scurt timp Rusia va avea capacitatea operaţională de a impune o zonă de interdicţie aeriană, de a obstrucţiona traficul maritim şi de a ţine NATO la distanţă."

                  „Imaginaţi-vă un anunţ venit de la Moscova prin care, în baza noilor drepturi suverane asupre Crimeei, aceasta va reînvia disputa maritimă a deceniului trecut, folosind revendicarea iniţială a Zonei Economice Exclusive ucrainene ca fiind şi a sa. Circa 40% din rezervele de petrol ale României din Marea Neagră se află în această zonă. Chiar dacă revendicarea ar eşua, ar putea afecta investiţiile străine şi chiar pune în pericol planurile României privind independenţa energetică. (...) În viitor, România trebuie să se aştepte la încălcări frecvente ale spaţiului său aerian, la hărţuirea navelor şi platformelor energetice din propria sa Zonă Economică Exclusivă.“ – Wess Mitchell, preşedintele Center for European Policy Analysis (CEPA)"

                  "Şi să nu uităm că Marea Neagră este şi un foarte important culoar energetic, cu perimetre şi resurse subterane importante pentru securitatea energetică a regiunii. În Marea Chinei de Sud, efervescenţa agresivă a Beijingului faţă de aliaţii SUA (Filipine sau Singapore) pare corelată cu dezvoltarea portofoliului său anti-acces. Probabil este o chestiune de timp până când şi apele teritoriale ale României vor intra în zodia lui Tucidide: „cei puternici fac ce pot, iar cei slabi suferă ce trebuie“.

                  Comment


                  • Ştirile de ultimă oră, disponibile online. Mediafax.ro iti ofera ştiri interne si externe în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport


                    In Bucale, nimic. Temperaturi prea mari chiar si ptr. lapovita.

                    Comment


                    • Undeva scria : VINE PRAPADUL!

                      Comment


                      • Nea' Kojak, te trezisi? ) Si din prima pe forum ?

                        Bre', unde vad si eu masina lu' Michelangelo? Am auzit ca el a pus player 2din de logan 2, presupun ca rama se potriveste si pt media nav...
                        Last edited by 30_VLD; 23 January 2015, 12:30. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Deci combinari de 3 luate cate doo.

                          Vedem la ce ora se trezeste NeDeLe-u'.
                          la unşpce. am stat pana la patru si m+a luat somnul

                          Comment


                          • Ai pierdut-o pe Halepa? ) A giucat degeaba, daca n-ai vazut-o matale.

                            Comment


                            • Lasa ca o vede cu belgianca aia din urmatorul tur. Cica n-a reusit sa-i ia Halep vreun set aleia, inca.

                              la unşpce. am stat pana la patru si m+a luat somnul
                              Harnicuţ.
                              Eu daca ma culc dimineata, pe la 13-14 fac ochi. Sau nu ma mai culc deloc, daca am treaba.

                              Ce urmmeaza sa mai falsifice chineJii?
                              O banca falsa din China, construita pentru a arata exact ca una reala, a pacalit clientii provocand o paguba de 200 de milioane de yuani (aproximativ 32 de milioane de dolari), transmite BBC. Pentru clientii din orasul estic Nanjing interiorul arata exact ca al oricarei alte banci, cu functionari in uniforme. Aproape 200 de persoane si-au depus banii la banca falsa, inclusiv un om de afaceri care a lasat in cont 1,9 milioane de dolari in 2014.


                              O banca falsa din China, construita pentru a arata exact ca una reala, a pacalit clientii provocand o paguba de 200 de milioane de yuani (aproximativ 32 de milioane de dolari), transmite BBC. Pentru clientii din orasul estic Nanjing interiorul arata exact ca al oricarei alte banci, cu functionari in uniforme. Aproape 200 de persoane si-au depus banii la banca falsa, inclusiv un om de afaceri care a lasat in cont 1,9 milioane de dolari in 2014.
                              Last edited by mr.K; 23 January 2015, 17:05. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post

                                Harnicuţ.
                                Eu daca ma culc dimineata, pe la 13-14 fac ochi. Sau nu ma mai culc deloc, daca am treaba.
                                de la o varsta nu mai ai somn.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google