Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Quasquai are 500 kile in minus fata de Xtrail cumva?
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Originally posted by Ampt View Post
      @vitriol: Ce s-a întâmplat cu avatar-ul tău?
      Mi-a dat Einstein un PM in care formula de salut era "bai hitleras frustrat" apoi isi exprima nemultumirea ca a fost sanctionat. Bine... el a scris "hitlleras", dar nah... de unde sa stie el cum se scrie corect? Ca doar nu l-a cunoscut personal pe Hitler.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • D'aia nu folosesc de obicei PM-ul ca sa zic diverse, totul fac transparent si public.

        Comment


        • @vitriol: No comment! (a se viziona doar pentru calmare, poate aşa ne mai descreţim un pic frunţile)

          Comment


          • Discutii despre orice va trece prin cap

            Cu 2.0 tdi il compar mumusache! Am avut asa ceva si tragea tata! 1.6 nu m-a dat pe spate...chiar mi-a dat senzatia ca e putoare...
            Clar 1.6 nu e de octavia...poate doar asa ca si compromis. Caruta e grea...


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Last edited by jonnie007; 29 January 2015, 14:00.
            Keep walking...

            Comment


            • La 1300kg nu este deloc grea, avand in vedere ca sareta ta cantareste 1100kg. Grea este S-Klasse care are cel putin 2 tone.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Discutii despre orice va trece prin cap

                Mi-a dat senzatia ca la o depasire mai "de urgenta" ai nevoie si de un spalier intre obrajori...
                Poate sunt eu subiectiv!
                Pe rapid se preteaza mult mai bine acest 1.6
                De loganu ce il am nici nu discutam...e o putoare fara pereche...dar pt mine e ok la ce treburi il utilizez...e chiar parfum!


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Keep walking...

                Comment


                • Sigur esti subiectiv.

                  Eu am avut ocazia sa conduc un Golf 5 30Edition 2.0 TFSI 230cp si un Passat CC 2.0 TDI 170cp in aceeasi zi. Prima a fost benzinara, iar cand m-am urcat in motorinara ziceam "mama ce putoare ordinara". Dar asta nu inseamna ca 2.0 TDI 170cp este lenesa.

                  Dupa aia m-am urcat in Logan 1.4MPI si aveam impresia ca merg cu frana de mana trasa.
                  Last edited by vitriol; 29 January 2015, 14:46.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Originally posted by vitriol View Post
                    Mi-a dat Einstein un PM in care formula de salut era "bai hitleras frustrat" apoi isi exprima nemultumirea ca a fost sanctionat. Bine... el a scris "hitlleras", dar nah... de unde sa stie el cum se scrie corect? Ca doar nu l-a cunoscut personal pe Hitler.
                    Si aici indrugi "baliverle"?
                    Cum naiba sa-ti dea Einstein PM cand e mort de ceva vreme?
                    P.S. Si era "hittleras" chiar. Uite unde era nazistu' gramaticii de pe forum.
                    PPS Hai zi ca eram offtopic si aici si mai da un warn.
                    Last edited by einstein1984; 29 January 2015, 15:13.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Este adevarat, in PM ti-am scris "baliverle", dar sa stii ca am fost racit si nu am ajuns la scoala in ziua in care s-a predat litera "n".
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment




                      • ce probleme aveti si voi...

                        Comment


                        • Astia se iubesc pe ascuns, si unul dintre ei n-a ajuns la o intalnire candva...
                          Hai baietii, sariti cu florile

                          Comment


                          • bru-sly de crangasi:

                            Comment


                            • Era asfaltu' proaspat turnat, fierbinte
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • lipseste gestu' ala cu de'jtu la nas, atat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google