Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poti sa ai un rezervor in portbagaj, cum e cel de gpl. mi-a venit o idee. imi pun unul casa ma intrebe mirati toti ca mi-am pus gpl la diesel, si eu sa le spun ca aia e rezerva mea.

    Comment


    • Originally posted by jonnie007 View Post
      la transport bere...e imperios necesar ca sareta sa fie dotata cu bancheta rabatabila!
      de preferat un hatchback
      Bifat !
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • desi eu prefer sa duc berea in burta, ca slava Domnului, am unde.

        Comment


        • Pentru bere gaseam varianta fara sa va intreb. Pentru biciclete nu gasesc
          zambeste ...

          Comment


          • daca ai masina, mai mergi cu bicicleta ?!

            Comment


            • Sa radem un pic.
              Rămâi informat cu RomaniaTV! Află ultimele informaÈ›ii din politică, economie, sport È™i multe altele, prezentate obiectiv È™i actualizate constant.

              Comment


              • Pai el era obisnuit cu caruta, consumul de alcool nu era interzis cand conduci atelaje agricole.

                Comment


                • ce dracu e de ras...un mos rupt in gura de beat (0.75 alcool la mie in aerul expirat) cu o dacie cu motor pa folie sparge-n doo parapetii...
                  daca era vreun pieton in zona parapetului...sau facea schmea peste vreo masina care circula corect.
                  norocu' lui ca era dacie si n-avea viteza.

                  Comment


                  • Originally posted by ioneldoru View Post
                    Sa inteleg ca nu are nimeni habar de asa ceva?
                    Pui carlig de remorca, ca din alea se gasesc.
                    Si apoi:
                    Suporturile montate pe carligul de remorcare sunt o modalitate comoda si sigura de a transporta bicicletele. In acest mod se pot transporta pana la patru biciclete.

                    Dar vezi sa se vada nr de inmatriculare (mai pui unul pe suport) si daca pui 3 biciclete sa nu astupe stopurile si semnalele (cum facuse un cretin cu un passat vazut in trafic).
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Daca pui ceva scump, dublezi valoarea Loganului.

                      Comment


                      • Pai poate deja bicla e mai scumpa decat loganul...
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Ar fi ceva de neinteles pentru mine sa ai o bilcicleta mai scumpa decat masina, o masina mai scumpa decat casa....

                          Comment


                          • Pai uite, bicicleta mea, care nu e cine stie ce, pana in prezent costa 3500 lei, am amic care are bicla de 3000euro. Aparat foto la fel, obiective de peste 1000e bucata, si nu are masina

                            Eu daca vand bicla si rucsacul foto cu tot ce e in el, iau lejer un sh bun ptr oras
                            Last edited by mumus; 26 February 2015, 11:23. Reason: Automerged Doublepost
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Pai uite, bicicleta mea, care nu e cine stie ce, pana in prezent costa 3500 le
                              Daca vinzi masina cu 3499 lei, sa ma anunti te rog, ca o cumpar eu.
                              Sper ca ai prins ideea, ca esti baiat inteligent.

                              Comment


                              • Am avut si logan... Si ala acu valoreaza cat bicla si un obiectiv
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google