Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protectie lant...in caz ca bate lantu' in cadru! Probabil au aia de unde ti-ai luat aparatorile de noroi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Keep walking...

    Comment


    • Mr K, am acte pe tot...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Maaa poze cu ele in actiune, nu in dormitor uploadfromtaptalk1424954521287.jpguploadfromtaptalk1424954580967.jpg
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Pai e noua mai Mumusache! Weekendu asta poate o scot sa vad ce si cum!


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Keep walking...

          Comment


          • Hai in bv, urcam in poiana, ii faci botezul.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • e cale lunga...stai sa ma acomodez pe plat
              Keep walking...

              Comment


              • Poate la vara urcam pe forestierul lung, sus un mic, o bere, coboram tot pe acolo. Sa vezi ce viteze prinzi pe forestier, mai ceva ca pe asfalt.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • On topic: eu am apucat s-o dau de două ori afară, înainte de a se strica vremea. Din păcate, nu i-am făcut poze decât ei, că n-am avut companion să mă prindă și pe mine.
                  Apărătorilor de noroi le văd rostul, nu și aceleia de lanț. Și nu vreau să pun greutate suplimentară pe ea.
                  Attached Files
                  Last edited by crististreulea; 26 February 2015, 17:18.
                  Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                  Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                  Comment


                  • Recordul meu e pe o montana veche, rigida, 62 km/h , de atunci port casca
                    Cu actuala am prins 48 parca, dar am coborat cu slickuri adica alea de viteza, fara crampoane, de 1.5
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Originally posted by ursamajor View Post
                      Apărătorilor de noroi le văd rostul, nu și aceleia de lanț. Și nu vreau să pun greutate suplimentară pe ea.
                      nu stiu daca are 5g...dar e bun...pt ca in caz de ceva...lantul nu zgaraie/freaca pe cadru. e din "neopren" ceva de genu...

                      Magazin online de biciclete, piese accesorii și echipamente. Cea mai largă gamă de produse numai la PlayBike.


                      la aparatoare de pe spate...ce inventie ai facut ca sa o prinzi?
                      daca pui si 2-3 poze...esti boier!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Păi, pur și simplu i-am tăiat piesei de prindere bucata aia în plus, partea la 90 de grade, cea scurtă, apoi i-am lărgit prima dintre găuri. Am trecut șurubul prin gaură (atenție, șurub cu cap înecat sau îl polizezi în cap pe cel original) și l-am prins de piesa de prindere cu rășini de-alea A+B. Moare acolo! Dacă nu-l polizezi, nu mai intră piesa de prindere în aripă. Și-așa, intră nițel forțat, dar e mai bine, că n-o mai scoți de-acolo.

                        "Tehnologia" e în schița atașată.
                        Apropo de pompe, că ai postat pe forumul cu cicliști: avem și noi! Dă aluminiu și cu 2 răsuflători.
                        Attached Files
                        Last edited by ursamajor; 26 February 2015, 16:30.
                        Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                        Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                        Comment


                        • Multam!
                          aparatorile sunt BBB, nu? pt ce dimensiune? de 28?

                          am postat acolo...si a sarit unu cu gura... ca ce?! e model dedicat pt 29?! te doare capu` si pe acolo!

                          ce suport de bidon ai...vad ca are niste ghidusii albastre...era dotat cu asa ceva?! e de la "aia" de unde ai luat si aparatorile?
                          Last edited by jonnie007; 26 February 2015, 16:47.
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Suportul de bidon e din... Praktiker. Aluminiu. Alea sunt niște "șaibe" din cauciuc, pentru protecția cadrului. Le-a avut suportul, cred. Nu-mi mai amintesc... poate le-am pus eu.

                            Da, se referea la pompă, tipul.
                            Apărătorile sunt BBB, pentru 28".
                            Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                            Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                            Comment


                            • Cred ca-mi iau si eu tot asa...ca astea dedicate...arata ca pe ktm


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Keep walking...

                              Comment


                              • babaEti, sunteti offtopic!

                                sa ma laud si io,
                                in vara lu' '95 am facut buc.-sinaia si retur cu mtb-ul, pe dn1, in 2 insi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google