Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mie mi se pare masochism sa mergi cu bicicleta, cand ai masina... si burta.

    Comment


    • Mie imi face placere.
      Masochism este sa o faci pe o coaja de bicicleta .
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by B997NDL View Post
        mie mi se pare masochism sa mergi cu bicicleta, cand ai masina... si burta.
        babaiatule, la vremea aia aveam 16 ani...de unde kilu meu burta?
        la 19 ani urcam pe moldoveanu s.m.d.
        ...everestu' l-am ratat, asa mi-au ramas bani de stergatoare alca

        acu', intr-adevar, altfel sta treaba, din pacate.
        Last edited by Kojak; 26 February 2015, 18:29.

        Comment


        • Originally posted by Kojak View Post
          babaiatule,
          la 19 ani urcam pe moldoveanu s.m.d
          modovencele nu-ti mai placeau...
          sa stai departe de mine.

          Comment


          • Noi la 14 ani fugeam sus pe tampa, sa fumam... Care ajungea primu avea o tigara in plus, aveam 4x4 permanent


            Urcam pe partile cele mai scurte si abrupte... Sa nu ocolim mult

            La 16 ani cu o bicla cu 6 viteze si frane in butuci, mergeam la antrenament cu 2 amici care aveau cursiere si erau inscriai la club de ciclism...

            Acu stau ca mosii si povestesc ce faceam in tinerete...
            Last edited by mumus; 26 February 2015, 18:32. Reason: Automerged Doublepost
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • ...la 14 ani, ce sa zic, cam tarziu v-ati luat.
              io am inceput de pe la 12
              apropos, cand am facut sinaia pe bicicleta, fumam de rupeam (uneori si 2 pachete pe zi)
              m-am lasat cu adevarat cand m-am apucat de munte.
              m-am lasat de munte da' de tzigari nu m-am mai reapucat.

              Originally posted by B997NDL View Post
              modovencele nu-ti mai placeau...
              moldovencile-s mijto, gatesc bine si-s ordonate (printre altele )...cel putin alea cu care am umblat io.
              Last edited by Kojak; 26 February 2015, 18:35. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Important e ca dupa 14 ani de fumat constant si mult, m-am lasat, si am imedeat 7 ani deatunci.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • si eu la 12 ani... aveam 5 ani de fumat. ce face tara asta din om !
                  la tata in Hunedoara am depris si fumatul si beutul.
                  intr-adevar, la 12 ani ma apucasem si eu de 21, daca stiti...
                  un black jack romanesc.

                  Comment


                  • nici nu mai retin exact de cand m-am lasat...sa tot fie 14-15 ani.

                    Comment


                    • eu "am imedeat" 43 de ani de cand nu m-am lasat.

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        si eu la 12 ani... aveam 5 ani de fumat. ce face tara asta din om !
                        da-te-n plm fumai de la 7 ani...ca tziganusii??!

                        Comment


                        • Originally posted by Kojak View Post
                          nici nu mai retin exact de cand m-am lasat...sa tot fie 14-15 ani.
                          quitters...

                          Originally posted by Kojak View Post
                          da-te-n plm fumai de la 7 ani...ca tziganusii??!
                          da, mancati-as. sa fac boala lu' calache daca te mint.
                          Last edited by B997NDL; 26 February 2015, 18:43. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • fir-as al drecu, pe la 6-7 ani am ridicat un kistoc fumegad de pe caldaram cu intentia clara de-al priza...m-a rupt mama cu bataia.

                            Comment


                            • pe mine nu m-a vazut ca mergeam pe deal sau la pescuit.
                              iti raspund aici la postul de pe stergatoare, ca mi-a mai dat nenea Iancu un bici amical pe spate.
                              corect. sieg heil, sieg heil, dar vezi ca asta e inca imnul lor.
                              si eu am ramas prost cand am vazut.
                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                              Originally posted by Kojak View Post
                              .
                              moldovencile-s mijto, gatesc bine si-s ordonate (printre altele )...cel putin alea cu care am umblat io.
                              anyway, sa stai departe de mine, poate ma iei drept moldovean.
                              Last edited by B997NDL; 26 February 2015, 18:58. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Nu știu bre, io n-am bucurii de-astea, da' în schimb ție văd ca-ti besse mintea și chiar insisti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google