Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • credeam ca esti in dulap, de n-ai suflat o vorba prima data, si voiam sa clarific.

    Comment


    • Da, sunt băgat în șifonier și bag un snagov. Fumu-l dau pa manecile țoalelor, sa i se piardă urma.

      Comment


      • sper ca stii de unde e faza cu dulapul, ca esti baiat "dăştept".
        traducere libera de la americanul "in the closet", "in case you are not".

        Comment


        • Nu știu bah bucatare io de subtilități de-astea, is prea hodinit la ora asta.

          Comment


          • asa zic nepotii lui Sam cand unu' recunoaste ca e gay: "he came out of the closet".

            Comment


            • Originally posted by Kojak View Post
              in vara lu' '95 am facut buc.-sinaia si retur cu mtb-ul, pe dn1, in 2 insi.
              La 15 ani? Erai cu babacu'?
              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

              Comment


              • 16.
                Nope, doar cu un bun amic din copilărie, el fiind cu 1 an mai mare ca mine...și la fel de "nebun".
                Ne-am antrenat aproape 2 ani ptr. aventura asta, traseele Buc.-Ploiești sau Buc. - Snagov, Complex Pacea (45-48km de Buc.) au fost frecvente în sezonul cald, când alții mergeau la mare.
                La Pacea bineinteles ca mai mereu făceam si-o binemeritata baie-n lac. Aparent lacul era chiar curat fata de halul în care se afla în ziua de azi.
                Last edited by Kojak; 26 February 2015, 20:57.

                Comment


                • Ia uita ma baieti ce deschid eu acu, acilisea sa vedem daca o fi buna berea asta nefiltrata, scrie ca e za best la 6 grade, fix atat a fost azi toata ziua afara.

                  Acu e rece ca gheata

                  Am gustat-o inainte sa postez, e amaruie, Ciucu meu unguresc e mai bun
                  Doar ca asta se deschide ca sampania si e mai tare
                  Attached Files
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • ceva belgiana?
                    nu prea imi plac astea mai sus de 5-6...
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Si Jager merge pe timpul asta

                      Comment


                      • E amara, si cum se incalzeste e naspa. Tre sa o beau repede!

                        Las' ca dau comanda joia viitoare de berea mea preferata

                        Oricum e mai buna si asta decat apa de la robinet.

                        Originally posted by Sp3dY View Post
                        Si Jager merge pe timpul asta
                        Poti sa doneI o sticla ca-s fan

                        Le : *donezi...
                        Last edited by mumus; 26 February 2015, 21:23. Reason: Automerged Doublepost
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Originally posted by mumus View Post

                          Poti sa doneI o sticla ca-s fan

                          Le : *donezi...
                          Eram sigur ca o sa iti placa ;) Este cea mai placuta bautura din punct de vedere.

                          Comment


                          • Ati vazut ce activ este Sp3dY , este peste tot domle. O fi clona cuiva?
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Originally posted by mumus View Post
                              Ati vazut ce activ este Sp3dY , este peste tot domle. O fi clona cuiva?
                              Never sunt doar un pusti careia ii place sa comunice cu altii oameni.

                              Comment


                              • Careia, ii plac pestele. )
                                Scuze, deformatie de moderator.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google