Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kojak View Post
    Asta-i furat-o din bancu' cu jidanii!
    Nu-l stiu. Da un copy-paste aici.

    Originally posted by mumus View Post
    Perfect era daca ma nasteam in alta tara...

    da' ma descurc si aici.
    Aici iti dau dreptate. Si eu as fi vrut sa ma nasc in alta tara...

    Bre, sper ca nu te superi, eu glumesc. Nu sunt genul caruia ii este frica sa nu ne fure ungurii tara.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Mumuse,
      Am înțeles, sevraju' e de vina.

      Pai ce aștepți, a închis la nonstop? Sau vrei sa dai o tura pana-n Covasna după bere aia a ta, sighisor?

      Originally posted by vitriol View Post
      Nu-l stiu. Da un copy-paste aici.
      E vechi, cauta-l și tu pe net...scriu de pe tableta și mi-e sila (a se citi, țin paharu') sa umblu cu copy-paste.

      Originally posted by vitriol View Post
      Nu-l stiu. Da un copy-paste aici.
      E vechi, cauta-l și tu pe net...scriu de pe tableta și mi-e sila (a se citi, țin paharu') sa umblu cu copy-paste.
      Last edited by Kojak; 27 February 2015, 00:06. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • ba n-ar fi rau sa ne fure maghiarii tara vreo 2-3 ani! o pun la punct si ne`o returneaza!
        Keep walking...

        Comment


        • Fa-mi o recenzie despre banc, ca nu gasesc nimic.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Pa bune, nu mă pricep la zis bancuri.

            Fusesi in seara asta la fulger?
            Las' ca ti-l zic la urmatoru', poate apar și io.

            Comment


            • Iar imi dezvirgineaza unu seatu la mine pe thread...

              Auzi la el, logan 0.9 e mai misto ca octavia, la 5000 a ramas prost ca la logan nu ii auzea motorul deloc... ))))))))
              Luati popkorn...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Originally posted by jonnie007 View Post
                ba n-ar fi rau sa ne fure maghiarii tara vreo 2-3 ani! o pun la punct si ne`o returneaza!
                Ioane, te văd din Tulcea, de loc.
                Nu ne fura nici pe tine, nici pe mine (Buc), în afară de Ardeal, Banat, Maramu' și poate ceva din Bucovina, la restu' ne-ar da cu skip.
                Da' vorbim și noi sa facem trafic pe forum, pana la unguri, ne "fura" rușii, și astia "ne vor" cu totu', nu doar regiunile alea enumerate.
                Last edited by Kojak; 27 February 2015, 00:26.

                Comment


                • Din pacate.... orice este posibil cu rusia.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Am si eu o intrebare.
                    Este legal sa folosesc casti Bluetooth atunci cand conduc ? va intreb pentru ca atunci cand ma va suna cineva sa nu-mi pun telefonul la ureche ci sa raspund practic prin aceste casti ? e doar o solutie temporara pana cand imi cumpar un car kit adecvat(de casetofonul cu Bluetooth incorporat momentan nu-l mai am pe masina).
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Rusofonii sunt la un scuipat de TL acilea la Izmail! la noi o sa cada >>"boNbele stricate"<<
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Originally posted by prometheus View Post
                        Am si eu o intrebare.
                        Este legal sa folosesc casti Bluetooth atunci cand conduc ? va intreb pentru ca atunci cand ma va suna cineva sa nu-mi pun telefonul la ureche ci sa raspund practic prin aceste casti ? e doar o solutie temporara pana cand imi cumpar un car kit adecvat(de casetofonul cu Bluetooth incorporat momentan nu-l mai am pe masina).
                        Daca nu iei manie de pe volan, e legal orice, deci da.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Ok , danke mumus.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Prome, ai rezolvat-o cu Vico, cu update-ul ăla, se vede bine acum?


                            Sa-mi aduceți aminte, dacă câștig la loto, sa dau burta jos:
                            The Himex Experience Himalayan Experience is an exclusive travel platform, offering expedition, trekking and VIP guiding. Himalayan Experience offers world renowned guided mountaineering and trekking expeditions to Everest, Manaslu, Lobuche and Lhotse. It is one of the longest established expedition organisers in the Himalaya, with an enviable reputation for summit success
                            Last edited by Kojak; 27 February 2015, 00:51. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Noapte buna baieti...vad ca baiatu cu termostatu sa linistit la mine pe thread.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Bre, nu mai pune la inima orice, mai sunt și oameni treji la ora ăsta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google