Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kojak ii facusem update cu ultimul firmware disponibil pe site-ul producatorului , toate bune si frumoase numai ca noaptea filma foarte prost(cu softul original filma foarte bine atat ziua cat si noaptea)asa ca am instalat penultima versiune de firmware si acum totul este ok.
    Nu pricep astia cand scot un firmware nou nu-l testeaza ?
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • E ca ultimul update la gogule pamantule...de atunci pe android nu mai merge...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by prometheus View Post
        Kojak ii facusem update cu ultimul firmware disponibil pe site-ul producatorului , toate bune si frumoase numai ca noaptea filma foarte prost(cu softul original filma foarte bine atat ziua cat si noaptea)asa ca am instalat penultima versiune de firmware si acum totul este ok.
        Nu pricep astia cand scot un firmware nou nu-l testeaza ?
        Da, nu știu ce sa zic, am pățit-o și eu la tv (nu-mi mai vedea traducerile la programele comerciale si nu era din setari) si la tableta (nu-mi mai încărca la 100%, se oprea la maxim 99% indiferent in ce condiții, în plus aveam lag, fata de versiunea cu care a venit din fabrica)
        Ambele device-uri sunt samisug
        Probabil ca le testează f. puțin, și noi clienții suntem cobaii. Un fel de versiuni beta, habar n-am.
        Update-uri nu mai fac "la liber" decât la windows, nvidia și antivirus.
        Last edited by Kojak; 27 February 2015, 01:07.

        Comment


        • Sa aliat nea termostat cu inca unu, si au stabilit la mine la seat ca octavia2 este sub logan ma bucura totusi ideea ca unul a zis ca noua octavie este totusi peste logan [emoji23]

          Deci mai nou logan bate si masini din clase mai mari, ma gandesc ca deja e prea ieftin loganul
          Last edited by mumus; 27 February 2015, 09:45. Reason: Automerged Doublepost
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Mai bine o dam inapoi pe biciclete.

            Eu as cere cel putin permis de scuter celor care merg cu biciclete pe drumurile publice.
            Aia care nu au asa ceva, sa mearga pe piste amenajate sau drumuri/alei/poteci unde nu au acces masinile.
            E belea sa te trezesti intr-un sens girator cu un biciclist care nu stie ce reguli se aplica, se urca pe masina ta si stai de dat cu subsemnatul.
            Last edited by mr.K; 27 February 2015, 09:54.

            Comment


            • Ala care nu auzea motorul la 5000 sigur avea dopuri in urechi
              E normal ca skoda 2 sa fie peste logan, e peste si la pret (de la 14500 in sus).
              Daca nu ma insel, e vre-o 5000e diferenta de pret; nu e normal ca banii aia sa se vada undeva?
              LE: iar comparam pere cu mere
              My Ride sigpic

              Comment


              • Nuuuu ei au decis ca logan e peste skoda octavia 2


                Iar la faza cu permisul, eu zic asa: corect ar fi ca la bicicleta sa dai sala, la scuter si practica...
                Ptr ca sunt prea multi idioti in trafic... De toate felurile, si nu imi este rusine nici de soferii care nu stiu regulile de baza in circulatia pe drumurile publice

                Ultimu carr ma lovit, se jura ca prioritatea de dreapta nu mai exista de mult
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Ultimu carr ma lovit, se jura ca prioritatea de dreapta nu mai exista de mult
                  Pai acum guverneaza PSD-ul, deci de stanga.

                  Comment


                  • bre mumuse, sa mor daca inteleg de ce te inflamezi...poate omu' a vrut sa faca nitel mijto la tine pe topic anticipandu-ti reactiile.

                    Comment


                    • Da ma sa faca misto, da de ceva real, pai unde e mistou cand spui sa octavia e sub logan...
                      Si ptr facut misto trebe talent...la asa ceva nu ma pot enerva
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Ce-i caterinca asta aici mah?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Ai mers cu bicicleta la servici azi?
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Poate are si barca.

                            Comment


                            • In constanta eu luam cursiera nu mtb...da na, poate au drumuri rele.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Pe litoral se conduce spritul sub nas


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google