Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adica acu' 8 ani cand mi-am schimbat permisu', faceau la ghiseu...si acum imi cer sa vin cu poza-n mana facuta in alta parte, ca in '97??!
    Ne intoarcem iar in evu' mediu?

    Comment


    • Nu bre, faci poza la ghiseu, digitala. Pun ei pe fisa ce trebuie.

      Comment


      • Originally posted by mumus View Post
        Si pateurile alea mai au un defect in afara ca se racesc greu, si anume, lasa firimituri multe.
        bah...ie foietaj!
        la ce te-astepti de la un foietaj cald?
        vrei sa nu faca firimituri, lasa-le 2-3 zile (cat sa traga bine umezeala) si halestele duap aia.
        da' asa-i mah cand iti da omu' un pont mura-n gura, tre' sa makane un carcotas!

        pe faza asta astept un 6 pack cikisor beer de la tine!

        Comment


        • La noi la Bucuresti scrie :
          "dacă titularul nu are domiciliul pe raza Serviciului public comunitar regim permise de conducere şi înmatriculare a vehiculelor București, sunt necesare și două fotografii color, în format 35 x 38,5 mm, de dată recentă, respectând specificaţiile din nota bene;"
          La Iasi e nevoie de ele musai, sa fie acolo? Are baronul local si firma de facut poze tip de permis?
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Pozele pentru permis se fac la politie, de catre un angajat al politiei.
            Nu stiu pentru cine lucreaza, am sa intreb la ITM.
            In fiecare oras se procedeaza la fel.

            Nici nu ma conteaza ce scrie pe peretii de acolo, ca faci tot cum iti cer aia.

            Comment


            • Pofta buna ! uploadfromtaptalk1425455899296.jpg Scuze ca-s cu josu-n sus.

              Care e pe telefon, sa intoarca telefonul, restu' monitoarili .
              Last edited by crististreulea; 4 March 2015, 13:35.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Pohta bula!

                asta ma-ntrece, baga saorme la micu' dejun!
                Last edited by Kojak; 4 March 2015, 11:11.

                Comment


                • Acu' nu mai curge maioneza pe tastatura mea. Sau nu era maioneza....
                  Tre' sa plec la masa.

                  Comment


                  • mumuse, sper ca nu-ti tragi un selfi si pe buda dupa ce te trece de la saorma aia!

                    Comment


                    • Aia numa tu stii !
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • mumuse, sper ca nu-ti tragi un selfi si pe buda dupa ce te trece de la saorma aia!
                        Cu buda in sus si capu in jos.

                        Comment


                        • ...ca Johnny Knoxville in Jackass!

                          o rotesc io, nu-i problema...vezi semnatura mea!
                          Last edited by Kojak; 4 March 2015, 11:40.

                          Comment


                          • Nu o vad...ca-s pe tapatalk, scrie si tu peacilisea, sa vada si ochii mei...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • ...nu-i problema ca n-o vezi tu, o vad restu'!

                              Comment


                              • Originally posted by mumus View Post
                                Pofta buna ! [ATTACH]497308[/ATTACH][ATTACH]497309[/ATTACH] Scuze ca-s cu josu-n sus.

                                Care e pe telefon, sa intoarca telefonul, restu' monitoarili .


                                Bai las-o-n branza de shaworma ca plange bicicleta sub tine

                                Tocmai am inceput sezonul de alergare ca maine-poimaine mergem la plaja si parca n-as vrea sa-mi dea burta peste curea, sau mai rau, sa nu mi-o mai vad de burta (care se recunoaste ??? )
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google