Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B997NDL View Post
    avem Dambovita si lacul Morii. Plumbuita, IOR-ul...
    ...alea-s numa' ptr. riverani!

    Comment


    • Originally posted by Kojak View Post
      si daca nu-mi fac eu probleme sa merg in GR cu loganu'...tu cu seatu, de ce-ti faci?
      bine, exclus ionice, asta-i clar. dar thassosu' e la 5-600km de buc si pana in 750 de tine.
      e mult?
      vezi daca au pateuri acolo. adu la baieti.

      Comment


      • au mah, la micu' dejun, garantat, ca de acolo stiu de ele.

        da' se calicesc rau la ele, imi inchipuiam ca cine stie cat costa de se dramuiesc asa la ele...da' cand colo, e vorba de greci doar.


        nedeleao, zice lumea ca avem burti mari...traiu' bun si nesimtirea, cum se zice ...da' ce sa stie zlabanogii astia.

        Comment


        • Pai copilu rezista vreo 350 dintr-o bucata, fara oprire in a doua parte cred ca va fi mai naspa....

          Cati bani per total? 2 adulti si un kinder? Cu benzina cu tot?
          A mea papa 6 maxim.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Ia-i la Stavropouleus daca nu-ti dau.

            Comment


            • kinderu' nu palteste la cazare + md
              doar ce mancam la dejun + cina, la taverne
              n-am facut un calcul inca la benzina/\...ptr. ca nu e doar strict drumu', mai e si fataiala pe insula deci se aduna zic io 2000km+
              Cu fo' mie de coco, plus minus, ma-ncadrez in tot. Pe scurt, 5000lei.

              La banii astia, la momaia, nu stau in sezon nici 3 nopti...la vega, probabil ca prind 1 noapte la o camera la parter.

              Originally posted by mumus View Post
              A mea papa 6 maxim.
              e bun 6%.

              io am avut 6.1% in fo 3500Km facuti pana in lefkada si kefalonia + fataiala si inapoi, AC permanent...si noaptea.

              da' acum am km mai multi, uzura mai mare la motor,...sper la un 6.5...maxim 7, ca o sa fie mai incarcata masina si la lighean se simte treaba asta.
              Last edited by Kojak; 4 March 2015, 17:39. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by Kojak View Post
                nedeleao, zice lumea ca avem burti mari...traiu' bun si nesimtirea, cum se zice ...da' ce sa stie zlabanogii astia.
                propun sa ne facem echipa si asta sa fie echipamentul.


                sau astea...
                Attached Files

                Comment




                • bun...bun!

                  Comment


                  • Eu intre eforie sud si nord, in sezon pe noapte+mic dejun dadeam vreo 300 lei parca, dar aveam marea la 20 metri de cazare, deci baxu de bere langa sezlong si voie buna.

                    Asa ceva caut, sa nu merg deanboulea, vreau sa frec menta linistit. Sa stau sa beau sa mi se increteasca piele pe buricele degetelor de la atata stat in apa. uploadfromtaptalk1425480241862.jpguploadfromtaptalk1425480310065.jpg
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • GR. nu e ptr. zacut p-o plaja, cel putin nu partea insulara. Io unu' asa o vad.
                      Daca vrei asa ceva, mergi la turci sau la bulagri la oll inclusiv.
                      Sau la noi la eforie.

                      Comment


                      • ce discutii


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Keep walking...

                        Comment


                        • gionathan, pacat ca n-ai dat de dimineata p-aici, s-a dat drumu' la selfiuri.

                          Comment


                          • Posibil sa merg tot aici, am fost de 2 ori si a fost ok, foarte scump, dat merita ptr ca ies direct pe plaja. Camera are baie curata cu dus, as indrazni sa zic ca e la zi cu confortul, are Ac, micul dejun ok mereu.
                            La bulgari imi este teama.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Originally posted by mumus View Post
                              Posibil sa merg tot aici, am fost de 2 ori si a fost ok, foarte scump.
                              Cat, un ordin de marime?

                              Originally posted by mumus View Post
                              .
                              La bulgari imi este teama.
                              Teama de ce...de tifos si holera, de intuneric, de castraveti...sau de apa calda si mai curata ca a noastra?
                              Last edited by Kojak; 4 March 2015, 17:57. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Pretul l-am zis, iar la bulgari ... Am amic la care ia disparut x6 le acolo...

                                Su am zis ca e acump 300 lei pe noapte ptr ca la bulgari un 7 nopti la all inclusiv iese mai ieftin... Si aici ai doar mic dejun si sezlong...
                                Last edited by mumus; 4 March 2015, 18:03. Reason: Automerged Doublepost
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google