Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu am cerut mah nimic...

    Nu ma baga in fata...

    Da chiar ti se parea normal sa imi faci mie reclama la semnatura ta? )))


    Las' ca e mai bine asa inkognito.. ca voi nu va aratati meclele...

    Moderatoru initial voia sa te biciuiasca, dar cum este supermoderator, a simtit ca e de gluma, si probabil sa uitat si la tine in pantaloni, si a scris ce a scris )

    Nu stiu de ce, da asa presimt ca nu te-a uns pe suflet... ))))))))))
    Last edited by mumus; 4 March 2015, 23:42.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      Cu asa ceva as pleca
      eu cu asa ceva as pleca.
      Private jet companies are making it easier to fly like CEOs and celebrities by offering new deals through social-media sites. JetSuite CEO Alex Wilcox welcom...


      fara masini, autocare si alte porcarii.

      Comment


      • @mumuse, parca o dadusem pe bere...
        eh n-ai cerut pa dracu, te-ai dus cu para..ai dat riport sau ceva.
        oricum aveam de gand sa-ti scot poza aia infulecatoare de la semnatura (o gluma buna, e buna cand e scurta...ai auzit nedelea ...da' na, ce sa zic, putea macar sa gaseasca ceva mai original, mai aproape de adevar.
        probabil s-a gandit la el, aproape de adevaru' lui
        Last edited by Kojak; 4 March 2015, 23:44.

        Comment


        • Bine ca a fost scurta si groasa... ca daca mai era si subtire....

          Lasa bre kojak, te invit la Balvanyos si dau si un Csikisor Bineinteles numai dupa ce mananci un guljas leves in coaja de paine de casa.
          Last edited by mumus; 4 March 2015, 23:47. Reason: Automerged Doublepost
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • bre, daca te tinea cingatoarea, trebuia sa ma biciuiesti tu, nu sa apelezi ca un cry baby la relatiile din west
            in momentu' in care ai pus mizeria aia de poza pe un forum, ai facut-o publica.
            asta inseamna ca-ti asumi eventualele consecinte, de orice natura ar fie ele, corect?

            recunosc, a fost cam marlaneasc gluma...da', cum sa-ti zic, mi-ai dat-o pe tava, n-am putut sa ma abtin
            data viitoare abtine-te sau asuma-ti dracu consecintele cand pui poze de-astea de kkt (aici nu e feisbuc), ca dai de nebuni d-astia ca mine si n-o mai scoti cu ei la capat.

            in rest...ramane cum am stabilit, ne vedem la o bere!
            Last edited by Kojak; 4 March 2015, 23:55.

            Comment


            • Am rezolvat ma, nu mai sunt vedeta. nici filmulete nici nimic, e mai bine asa, ca nu stii niciodata peste ce nebuni dai
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • pai vezi...tre' sa te-nvat io mah cum e cu lumea virtuala

                Comment


                • da ce i-ai facut ma Kojak?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Keep walking...

                  Comment


                  • nimic mah...amicale de-astea ca-ntre pretini virtuali.
                    Last edited by Kojak; 5 March 2015, 00:05.

                    Comment


                    • ia uite ce era sa pateasca azi cineva... din cauza unui taximeTRIST care vorbea la telefon...si cu clienti in masina...
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Discutii despre orice va trece prin cap

                        Io doscheam...si voi o ardeati pe harneli

                        Da bravo...cam toti taximetristii sunt asa...niste vite incaltate!
                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Hai... va pupa Ildiko, pe maine !
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • ocolea canalu' mah ce vreti si voi...ia stati acasa!
                            mumuse ridica oleaca camera aia sa nu se mai vada asa mult din bord, ca se vede aiurea juma' de ecran cu bordu'.

                            Comment


                            • fratilor am boala cu pariurile si azi am pierdut o suma...anturajul joaca la pacanele cum sa scapam din chestia asta?....boala grea sa Nu va apucati e ca drogul jocul asta la pacanele si pariuri, totul a inceput in gluma si tot in gluma pierd banii munciti in 2 zile in doar 20 de minute de pacanele!

                              Comment


                              • Exorcizare


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google