Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by slim_daddy40 View Post
    fratilor am boala cu pariurile si azi am pierdut o suma...anturajul joaca la pacanele cum sa scapam din chestia asta?....boala grea sa Nu va apucati e ca drogul jocul asta la pacanele si pariuri, totul a inceput in gluma si tot in gluma pierd banii munciti in 2 zile in doar 20 de minute de pacanele!
    boala grea...nu-i de gluma

    terapie-n grup...virtuala:

    Comment


    • Iti trimit un cont, vireza toti banii castigati prin munca in el... Iti voi returna eu cat cred de cuviinta ca iti ajunge ptr cele necesare.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • si satisfactia lui pe moment..care e?

        Comment


        • la Tanacu direct... pffffff ce greu mai scriu...
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • Io' nu pot sa realizez cum poti cadea in mrejele pariurilor si/sau a pacanelelor.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Keep walking...

            Comment


            • Ba poti, da nu vrei sa zici.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Macar de la bere te alegi cu ceva, de la pacanele, nu.

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Macar de la bere te alegi cu ceva
                  ...cu-un pipi mai diluat?

                  Comment


                  • Berea:
                    -te hraneste
                    -te hidrateaza
                    -te trateaza de pietre la rinichi
                    -te ajuta sa socializezi
                    -te ajuta sa vezi mai fain un meci de futbol
                    -iti face nevasta mai tanara si mai frumoasa

                    ...mai completati voi.

                    Comment


                    • Originally posted by slim_daddy40 View Post
                      fratilor am boala cu pariurile si azi am pierdut o suma...anturajul joaca la pacanele cum sa scapam din chestia asta?....boala grea sa Nu va apucati e ca drogul jocul asta la pacanele si pariuri, totul a inceput in gluma si tot in gluma pierd banii munciti in 2 zile in doar 20 de minute de pacanele!
                      Schimba anturajul.

                      Primul pas a fost facut: ai recunoscut ca ai o problema. Esti pe drumul cel bun.
                      Last edited by vitriol; 5 March 2015, 10:42.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        -iti face nevasta mai tanara si mai frumoasa
                        aici pot avea loc multe actiuni direct si...indirecte

                        - iti face zeppelinu' mai rotund
                        next!

                        Comment


                        • Diseara mai revin cu un filmulet cu inca un retard...daca aveti vreo coaja, si vreti sa o reparati pe asigurarea unui retard, apelati la mine... Azi in 2 giratorii consecutive mi sa taiat fata, un film nu vi-l arat ca la volanul acelei masini se afla sotia unui coleg de munca a sotiei, dar pe celalalt il pun.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Sensurile giratorii sunt o enigma pentru cei cu masini cu inmatriculate in zone unde n-au asa ceva.
                            Cel putin de 2 ori pe saptamana mi se taie fata, migreaza fara sa se asigure de pe banda exterioara pana pe prima banda spre centru, pe simplu motiv ca e cel mai scurt drum.
                            De obicei, masinile au numere de judete diferite de IS, eu unul sunt atent si evit sa fortez pe langa unul din astia pana nu-l vad ce vrea sa faca.

                            Comment


                            • io intodeauna incerc sa nu fiu in paralele (cand venim din acelasi sens), in aceasi sectiune cu altul sau altii (daca sunt 3 benzi) in giratoriu, ptr. ca imposibil sa nu se gaseasca unul sa nu taie benzile.
                              putin decalat, de obicei cam o masina cat sa ai timp de evitare / frana.

                              Comment


                              • Astia-s brasoveni, deci nu se pune, pe aia din alte colalitati nu prea ii bag in seama, te astepti...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google