Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B997NDL View Post
    a mea e cam hotarata pe santorini
    Poate ai baftă să se "trezească" și ăla.
    Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
    Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

    Comment


    • vrei sa spui ca poate are ea bafta.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Esti gigolo?
        ...de 2 bani

        nedeleaua, in tinerete, in zakynthos:
        Attached Files

        Comment


        • Voi asa faceti cu cardul?
          Attached Files

          Comment


          • Maaare grija sa nu ajungi intr-o asemenea situatie, fereasca Dumnezo
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Eu am si cardul sotiei la mine, am grija sa nu cumva sa cada in ispita.

              Comment


              • ca tot vorbeam despre grecia, mai devreme... pe asta il stiti, nu ? ca e vechi clipul, dar tot ma uit la el cand imi iese in cale.
                http://www.facebook.com/Stavros8 ---- Stavros Grillis FB pageStavros is just 9,5 years old and has already been drifting for the past 2 years. He is from the...

                Facebook page: http://www.facebook.com/pages/UNKNOWN-PRODUCTIONS-TEAM/121201027909303Ο πιτσιρικάς που τρέλανε τον κόσμο. 9.5 χρονών και κάνει drift burnout d...

                Comment


                • https://www.youtube.com/watch?v=b1nyYfxocfw no daca va place sa va dati in lateral.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Am rezolvat-o cu autostrada Comarnic-Brasov!
                    De banii pe care îi dăm pe autostradă, Guvernul ar putea plăti fiecărui bucureștean câte un sejur pe an la schi în Austria și am scăpa de aglomerația de pe DN1.




                    Totuși, era mai ieftin dacă făceam cinci portavioane pe care le puneam unul lângă altul.
                    Dacă în ultimii douăzeci de ani n-ar fi avut aceste cheltuieli cu cei 150 de kilometri de autostradă, România era astăzi a doua putere militară a lumii.
                    Last edited by mr.K; 12 March 2015, 11:43.

                    Comment


                    • Asta e mizilic pe langa ce se putea face cu banii furati.Ce stim noi e varful aisbergului.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Din pacate...
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Ideea e ca daca se recupereaza banii ciorditi tot nu se face nimic.Se gasesc sa se cheltuie banii pe salarii ,ajutoare sociale(unii le iau degeaba),achizitii dubioase,alte autostrazi,etc.Zic ca se baga bani in sanatate...si te omoara cu zile.Efectiv isi bat joc de banii starnsi.mai e si ANAF care mai mult cheltuie decat aduna.Daca va mintiti faza cu scrisorile alea trimise unor copii,19 euro dati pe plicuri ,bani care sunt recuperati de la fraieri.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • "Din cauza costurilor ridicate, de circa 8 miliarde de Euro, cei 50 km de autostradă între Comarnic şi Braşov vor fi finanţaţi şi din proiecte speciale. De exemplu, dacă plăteşti 1000 de Euro, constructorii vor aduce autostrada prin faţa casei tale, şi vei avea o bretea dedicată de acces, direct la garaj."

                            mai ceva ca-n doiceland. aia-s fraieri si isi dezapezesc singuri intrarea ...
                            ba , cica , unii care au fost p'acolo zic ca nu o arunca ca romanii in drum , ci pe margine , pe "spatiu verde". da nu cred...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Tare ideea!

                              Comment


                              • Beton!Iti dai seama ca daca o faci din profile metalice ,scripeti rulmenti ,etc iese si mai cool.
                                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google