Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mumuseeeee...pe unde umbli, bre?

    m-am dat sambata-n giratoriu' ala al tau si nu erai acolo!

    Comment


    • Pune filmarea.

      Comment


      • Eram, da ma feresc de capitalisti.
        Sambata de 2 ori am trecut prin el, pe la 17 30 si pe la 22 o0
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • ...te-am ratat la secunda, ce sa zic...data viitoare nu te mai iert!
          in jur de 12 a.m., am trecut.

          Comment


          • Puteai sa dai un semn...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • complicat...eram cu familionu' dupa mine
              daca mai ajung neinsotit, te anunt.

              Comment


              • Am baut aseara la cineva o vodca bunaaaa, eu
                Urasc vodca, da asta ma uns la suflet.
                Sankt Petersburg, o sticla rotunda si frumoasa, parea ca este un produs scump... Nu ma pricep la vodca, da bunaaaa

                Ps: daca sotie arata bine, las-o la mine, si tu mergi iti vezi de treaba...
                Last edited by mumus; 16 March 2015, 10:59. Reason: Automerged Doublepost
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Originally posted by mumus View Post
                  Ps: daca sotie arata bine, las-o la mine, si tu mergi iti vezi de treaba...
                  ...te mananca-n coor de dimineata?
                  nu ma ispiti!

                  daca vre, ne injuram, se scuipam, ne-nbratisam , vorbim, comentam ce vrei tu, legat de orice subiect...da' fara referiri la sotii, copii, etc.

                  Comment


                  • Da nu vreau donle sa ii fac nimic rau...ce ai, ai mancat ceva stricat de dimineata...

                    Voiam sa ii ofer o masa, un pahar de ceva, sa se relaxeze si ea cat timp tu alergi... Pai asa sot esti tu...

                    Sensibilule... Nici nu mai vorbesc 2 ore cu tine...
                    Last edited by mumus; 16 March 2015, 11:38. Reason: Automerged Doublepost
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • bah ti-am mai zis, daca nu faci fata la mijto, nu inseamna ca te poti lega chiar de oricine.
                      in toate exista o limita.
                      nu-mi amintesc sa fi avut glume in program sau apropouri depre nevasta-ta sau alti apropiati de-ai tai.
                      cu basini de-astea mergi la consatenii tai, faceti un gang-bang cu neveste, eventual, daca tanjesti dupa nevestele altora.
                      ...ti-am zis, nu ma ispiti!

                      Comment


                      • Săptămâna trecută am fost în vizită la o fabrică de lactate. De atunci nu mai consum produse lactate.

                        Săptămâna asta am fost la o fabrică de mezeluri. Acum nu mai mănânc salam sau parizer.

                        Mâine sunt invitat la o fabrică de bere. Pentru nimic în lume nu mă duc...


                        Ps Nu-s taran bre... Sacele e municipiu

                        Ai cam multe puncte sensibile domle nu e bine sa le arati poate profita lumea de ele. Fi dur.
                        Last edited by mumus; 16 March 2015, 11:50. Reason: Automerged Doublepost
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Originally posted by mumus View Post
                          Ps Nu-s taran bre...
                          te simti?
                          ...degeaba bre, te tradeaza profilu' tau mortal si mai ales ce dai din tine!

                          Comment


                          • Nu ma simt chiar deloc, tu ai scris ca-s taran... Uitucule.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Originally posted by mumus View Post
                              Am baut aseara la cineva o vodca bunaaaa, eu
                              Urasc vodca, da asta ma uns la suflet.
                              Sankt Petersburg, o sticla rotunda si frumoasa, parea ca este un produs scump... Nu ma pricep la vodca, da bunaaaa

                              Ps: daca sotie arata bine, las-o la mine, si tu mergi iti vezi de treaba...
                              Glume d-astea au baietii mei necalificati, intre ei. Unul singur are 10 clase, restul sub 8.

                              Cred ca esti mahmur de la vodca aia.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • De la 2 guri nu cred ca pot fi mahmur.... Eram cu masina...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google