Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De la doar 2 guri cum ti-ai dat seama ca e buna vodca?
    Numai degustatorii de vinuri au asa performante.

    Comment


    • Si aici vad ca e ceva de genu Beeecali, citez: noi nu ne jignim, el ma facut oligofren, eu l-am facut prost, da nu ne-am jignit
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • V-au recomandat de la firma ca la fiecare ora de stat pe forum logan sa lucrati macar 10 minute?

        Comment


        • Bueeei , cine nu munceste nu greseste! Si cine nu greseste poate fi premiat!
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Sa vad daca va incadrati.
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by mumus View Post
              Si aici vad ca e ceva de genu Beeecali, citez: noi nu ne jignim, el ma facut oligofren, eu l-am facut prost, da nu ne-am jignit
              "M-am certat cu Mitică Dragomir, dar fără jigniri. El m-a făcut oligofren, eu l-am facut zdreanță, dar nu ne-am insultat."

              Eu am citat, tu ai scris ce ti-ai adus aminte.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Discutam despre ORICE sau despre TOT ce ne trece prin cap? Ca sa fim intelesi...

                Comment


                • Orice...

                  Originally posted by vitriol View Post
                  "M-am certat cu Mitică Dragomir, dar fără jigniri. El m-a făcut oligofren, eu l-am facut zdreanță, dar nu ne-am insultat."

                  Eu am citat, tu ai scris ce ti-ai adus aminte.
                  Corect, dar am fost destul de exact

                  Mr K, ne incadran, cum sa nu ne incadram, sigur ca ne incadram.
                  Last edited by mumus; 16 March 2015, 15:36. Reason: Automerged Doublepost
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Originally posted by danut1900 View Post
                    Discutam despre ORICE sau despre TOT ce ne trece prin cap? Ca sa fim intelesi...
                    Ca sa fim intelesi: doar despre orice, nu despre tot ce ne trece prin cap.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Originally posted by mumus View Post
                      Am baut aseara la cineva o vodca bunaaaa, eu
                      Urasc vodca, da asta ma uns la suflet.
                      Sankt Petersburg, o sticla rotunda si frumoasa, parea ca este un produs scump... Nu ma pricep la vodca, da bunaaaa

                      Ps: daca sotie arata bine, las-o la mine, si tu mergi iti vezi de treaba...
                      Aia e doar mediocra, nu chiar "buna". Wyborova mie-mi place mai mult.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Eu am zis ca imi iau o sticla, sa mai ling din cand in cand cate o gurita.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • daca vrei buna, ia Stolichnaya sau Krepkaya, dar ultima nu se mai gaseste la noi. foarte bune sunt si finlandia si absolut, grey goose....

                          Comment


                          • Nu-s bautor de tarie...eu mai mult cu vin si bere, mai mult bere... Am zis de asta, ca fata de skandic sau perfect, ce mai beam pe la chefuri in tinerete, asta era parfum
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • pentru cei care isi spala singuri masina.
                              eu prefer spalatoria de lene, fiindca masina asta nu merita si fiindca n-o pot face in fata blocului.


                              si pentru alti pitici din dotare.
                              Last edited by B997NDL; 16 March 2015, 17:05.

                              Comment


                              • Eu o spal in curte cand imi permite timpul si vremea, dar fara wap, doar la presiune mica, e mai safe...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google